Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07-11.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07-11.11.2019

08.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, w jednym z lokali na terenie miasta wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, mieszkańca Białej Podlaskiej z kieszeni kurtki wiszącej na wieszaku zabrał w celu przywłaszczenia telefon komórkowy wartości 1.600 zł.

10.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA
Nieustaleni na chwilę obecną sprawcy usiłowali zabrać w celu przywłaszczenia mieszkańcowi Białej Podlaskiej telefon komórkowy oraz portfel z zawartością, a gdy ten odmówił wydania, kopali go i bili pięściami po głowie i całym ciele, powodując obrażenia ciała.

09.11.2019 r. ZAŚCIANKI,

Funkcjonariusze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, w bezpośrednim pościgu zatrzymali 38-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym Volvo będąc w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badania na zawartość alkoholu) oraz nie zatrzymał się do kontroli drogowej pomimo wydanego mu przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazdu uprzywilejowanego oraz tarczy STOP polecenia nakazującego zatrzymanie pojazdu. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

09.11.2019 r. TERESPOL, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Terespolu zatrzymali 35-letniego ob. Białorusi, który kierował samochodem osobowym VW będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie. Sprawca zatrzymany w „policyjnym areszcie”.

09.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA JANA PAWŁA II

Na terenie jednego z bialskich marketów marketu nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, z wózka sklepowego na zakupy, dokonał kradzieży reklamówki  z portmonetką, dokumentami na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

09.11.2019 r. WISZNICE,  ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Mazda 57-letniego mieszkańca gm. Wisznice, który posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczony przez Sąd.

09.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. PSZENNA

Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaska zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Fiat 47-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,4 promila alkoholu w organizmie.

07.11.2019 r. KONSTANTYNÓW,

Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży z włamaniem do budynku biura, gdzie po uprzednim wyłamaniu i otwarciu okna, dostał się do jego wnętrza, jednak z nieustalonych przyczyn odstąpił od dokonania, czym działał na szkodę Spółdzielni.

01.11.2019 r. RZECZYCA,

Nieznany sprawca, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego, doprowadził mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi poprzez wprowadzenie jej w błąd co do zamiaru wywiązania się z umowy kupna sprzedaży telefonu komórkowego iPhone X i do chwili obecnej nie zwrócił wpłaconych pieniędzy.

13.08.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca, za pośrednictwem internetu, wyłudził kredyt gotówkowy w jednym z banków Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

F-sze Wydz. do walki z  Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Biała Podlaska ustalili i zatrzymali sprawcę dokonanej kradzieży pilarki spalinowej wartości ok. 1400 zł na szkodę mieszkańca Czosnówki, O dokonanie tego czynu podejrzany jest 50-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzut, przyznał się do winy  i poddał dobrowolnie karze. Mienie odzyskano w całości.

08.11.2019 r. WYCZÓŁKI,

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol ustalili sprawcę kradzieży z włamaniem do domu jednorodzonego, zaistniałej w nocy z 31.10/01.11.2019. O dokonanie tego czynu podejrzewany jest 26-letni mieszkaniec gm. Piszczac. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STANISŁAWA MIŁKOWSKIEGO
Nieznany sprawca, dokonał włamania do garażu znajdującego się pod domem skąd następnie zabrał w celu przywłaszczenia elektronarzędzia na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

29.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej  do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że za pośrednictwem portalu internetowego oferował na sprzedaż bluzę dresową oraz koszulki, a po przelaniu przez w/w pieniędzy nie wysłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił wpłaconej kwoty.

07.11.2019 r. TERESPOL,  ul. WOJSKA POLSKIEGO
F-sze ZPI KP Terespol, zatrzymali kierującego sam. m-ki Audi 48-letniego mieszkańca Terespola będącego w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.