Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 07-11.02.2018

Policyjna kronika zdarzeń 07-11.02.2018.

07 lutego 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
58-latek z gminy Biała Podlaska popchnął swoją byłą żonę, w wyniku czego spadła ona na ze schodów. Następnie mężczyzna wykonując manewr cofania samochodem uderzył stojącą za pojazdem byłą małżonkę, skutkiem czego upadła ona na ziemię i doznała urazu kręgosłupa.

05 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
W środę bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca, na parkingu, z samochodu ciężarowego marki Scania, ukradł dwa przednie reflektory o łącznej wartości około 5.000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

07 lutego 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę domowników, wszedł do domu, a następnie ze znajdującej się  w pokoju szafy ukradł pieniądze w kwocie 2.900 złotych. Jak ustalili policjanci do przestępstwa nie doszło, a zgłaszająca z Międzyrzeca Podlaskiego zapomniała, że przełożyła pieniądze z szafy do torebki.

07 lutego 2018 r., MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. PORTOWA
Funkcjonariusze z Terespola na podstawie materiałów własnych ustalili, że 24-latek z gminy Terespol w dniu 06 listopada 2017 r. uszkodził szlaban i kamerę zainstalowane na drodze wjazdowej na teren Wolnego Obszaru Celnego w Małaszewiczach, gdzie wartość strat oszacowano na kwotę 1.414,50 złotych.

30 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PODŁĄCZNA
W czwartek bialska komenda została powiadomiona, że 32-latek z Białej Podlaskiej uderzył pięścią w twarz pokrzywdzonego z Białej Podlaskiej, wybijając mu dwa zęby.

06 lutego 2018 r., SŁAWATYCZE, ul. WŁODAWSKA
W czwartek wisznicki komisariat przyjął zgłoszenie o kradzieży. Nieustalony do chwili obecnej sprawca z niezabezpieczonego garażu ukradł motorower marki BAOTIAN o wartości 1.500 złotych, na szkodę 80-latka z Lublina.

07 lutego 2018 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego ustalili, że 32-latek z gminy Międzyrzec Podlaski za pośrednictwem internetu handluje towarami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli „podróbki” zegarków męskich, pokrowców  na telefony komórkowe i portfeli.

08 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOLNOŚCI
Policjanci z Białej Podlaskiej na podstawie materiałów własnych ustalili, że 57-latka z Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu. W toku przeszukana  pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez kobietę ujawniono i zabezpieczono około 2,5 litra alkoholu niewiadomego pochodzenia. 57-latce przedstawiono zarzut,  do popełnienia którego przyznała się. Kobieta skorzystała z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z Prokuratorem.

08 lutego 2018 r., DUBÓW
Funkcjonariusze z Białej Podlaskiej zatrzymali 19-latka z gminy Wisznice, który w miejscu zamieszkania posiadał 5 tabletek ecstasy.

09 lutego 2018 r., GMINA TERESPOL
60-latek z Łosic pobrał od mieszkańca gminy Terespol zaliczkę w kwocie 5.000 złotych na poczet sprowadzenia dla niego samochodu marki Volvo S80 lecz z podjętego zobowiązania nie wywiązał się.

08 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA
Nieznany sprawca znęcał się nad psem mieszkanki Białej Podlaskiej  w ten sposób, że kopnął zwierzę w brzuch.

09 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SWORSKA
Policjanci bialskiej patrolówki zatrzymali 26-latka z Białej Podlaskiej, który posiadał przy sobie marihuanę w ilości prawie 6 gram. Mężczyzna przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z Prokuratorem.

08 lutego 2018 r., BIELANY
Dzielnicowi z Wisznic podczas obsługi zdarzenia drogowego ustalili, że 45-letni obywatel Ukrainy kierował samochodem osobowym marki Audi A6 znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

19 stycznia 2018 r., DOŁHOŁĘKA
W niedzielę 24-latek z gminy Międzyrzec Podlaskiej powiadomił  międzyrzecki komisariat, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym  portalu na sprzedaż złoty łańcuszek, który zgłaszający kupił za 900 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionej  biżuterii.

09 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PIŁSUDSKIEGO
Nieznany sprawca wybił tylną szybę w zaparkowanym na niestrzeżonym parkingu samochodzie osobowym marki Chrysler Voyager, powodując straty w wysokości 1.200 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

10 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. REFORMACKA
Bialscy kryminalni znaleźli przy 19-latku z Białej Podlaskiej marihuanę o wadze prawie 4 gram. Ponadto w toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli niewielką ilość marihuany.

 

Źródło: lubelska.policja.gov.pl

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.