Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07.10.2019

06.10.2019 KONSTANTYNÓW 

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia ciała mieszkanki gm. Konstantynów w ten sposób, że dwukrotnie uderzył ją pięścią w twarz, przewrócił i oddalił się.

05.10.2019 BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych, w wyniku czego na rachunku bankowym mieszkańca Białej Podlaskiej wykonano 13 transakcji płatniczych obciążających jego rachunek.

24.09.2019 BIAŁA PODLASKA  ul. TEREBELSKA

Nieznany sprawca dokonał kradzieży wózka inwalidzkiego z terenu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego   W.Sz.S. w Białej Podlaskiej.

19.08.2019 MIĘDZYRZEC PODLASKI

Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro doprowadził mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że zaoferował sprzedaż hulajnogi elektrycznej a następnie po otrzymaniu pieniędzy nie przesłał towaru.

14.09.2019 TERESPOL  Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu OLX doprowadził mieszkańca Terespol do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi  w ten sposób, że po uprzednim zaoferowaniu sprzedaży telefonu komórkowego przyjął zapłatę na wskazany rachunek bankowy, po czym nie przesłał zakupionego telefonu.

26.09.2019    BIAŁA PODLASKA

Nieznany sprawca na portalu internetowym OLX.pl, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi, w ten sposób, że oferował do sprzedaży konsolę, za którą przyjął zapłatę, lecz nie przesłał jej pokrzywdzonemu  i nie zwrócił wpłaconej kwoty.

07.10.2019 MIĘDZYRZEC PODLASKI ul. WARSZAWSKA 

Kierujący pojazdem osobowym Audi  nie udzielił pierwszeństwa pieszemu  będącemu na oznakowanym przejściu dla pieszych. Pieszy doznał obrażeń prawej nogi, skutkujących naruszeniem prawidłowych czynności organizmu na okres powyżej dni siedmiu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.