kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 07-10.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 07-10.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z niestrzeżonego parkingu, dokonał kradzieży samochodu marki Opel, pozostawionego przez użytkownika z włączonym silnikiem. Pokrzywdzony mieszkaniec Białej Podlaskiej oszacował straty na kwotę 2500 zł. W dniu 10.10.2021 w/w pojazd ujawniony został w rejonie dworca PKP w Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.10.2021r. POPIEL,
Funkcjonariusze wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 29-letni mieszkaniec gm. Piszczac znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie, kierował samochodem marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.10.2021r.gm. Międzyrzec Podlaski
Nieznany sprawca podczas nieobecności pokrzywdzonej z torebki damskiej znajdującej się na ladzie recepcji lokalu gastronomicznego, dokonał kradzieży portfela damskiego z zawartością pieniędzy i dokumentów. Miejsce objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.10.2021r.gm. Kodeń
Nieznany sprawca dokonał umyślnego zniszczenia mienia poprzez podpalenie budynku gospodarczego, w skutek czego całkowitemu spaleniu uległa drewniana konstrukcja i poszycie dachowe pokryte eternitem.W wyniku działania ognia i wysokiej temperatury uszkodzeniu uległy plastikowe elementy ciągnika rolniczego i siewnika zbożowego. Zaistniały pożar nie zagrażał życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.10.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. BRZESKA 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 35-letniegoobywatela Ukrainy, który na drodze publicznej kierował samochodem marki Audi znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,48 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

09.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia linki spinającej tylne koło roweru do ogrodzenia terenu dworca PKP, dokonał kradzieży roweru typu damka na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, z zewnętrznej kieszeni kurtki zamkniętej na zamek błyskawiczny, pozostawionej na wieszaku w poczekalni przychodni dokonał kradzieży dowodu osobistego na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.10.2021r. ZAGACIE, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej21-letniego mieszkańca gm. Kodeń, który kierował motorowerem m-ki YIBEN, będąc w stanie nietrzeźwości 1,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu). Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.