kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 07-10.01.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 07-10.01.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.01.2021 r. TERESPOL, ul. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  KP Terespol zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym marki Audi w okresie obowiązywania zakazu sądowego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

16.12.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzeniem własnym mieniem w ten sposób, że oferując do sprzedaży za pośrednictwem Internetu e-papierosa z atomizerem zawarł umowę sprzedaży tego urządzenia, gdzie następnie po wpłaceniu przez pokrzywdzonego należności za zakupiony towar za pośrednictwem płatności internetowej BLIK, sprzedający nie wywiązał się ze swojej części umowy i nie przesłał kupującemu przedmiotu, jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy, unikając przy tym kontaktu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.01.2021 r. POGORZELEC, 
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych PP Sławatycze zatrzymali do kontroli drogowej 34- letniego mieszkańca gm. Hanna, który kierował samochodem osobowym m-ki VW Passat, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

07.01.2021r. WORONIEC,
Nieznany sprawca dokonał kradzież z włamaniem do samochodu m-ki Toyota w ten sposób, że po uprzednim wybiciu bocznej szyby dostał się do wnętrza pojazdu, z którego zabrał w celu przywłaszczenia radio wraz z pendrivem na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.01.2021 r. PISZCZAC, ul. POLNA 
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Piszczac, który znajdując się w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie kierował samochodem osobowym marki Audi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.01.2021r.gm. Rossosz 
W nocy z 8/9 stycznia 2021 roku nieznany sprawca z niezabezpieczonego budynku gospodarczego, dokonał kradzieży motocykla marki Yamaha na szkodę mieszkańca gm. Rossosz. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.01.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. RADZYŃSKA 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 24-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości 1,4 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

08.01.2021 r.BIAŁA PODLASKA, ul. LIPOWA 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KMP Biała Podlaska zatrzymali26-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości 0,8 promila alkoholu w organizmie.Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.