Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.12.2018

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.12.2018.

01 października 2018 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili, że 18-latek z gminy Kornica i 24-latek z gminy Wohyń w okresie od 01 października 2018 r. do 04 grudnia 2018 r., na terenie bialskich supermarketów, dokonali kradzieży elektronarzędzi i wyrobów alkoholowych o łącznej wartości ponad 1.550 złotych. Młodszy mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, do popełnienia którego przyznał się. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego sprawcy.

07 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA
50-latek z Białej Podlaskiej z mieszkania zajmowanego przez byłą konkubinę ukradł torbę z odzieżą o łącznej wartości 950 złotych.

01 września 2017 r., HUSZCZA DRUGA
W piątek wisznicki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Sprawca podający się za mieszkańca Warszawy zawarł z pokrzywdzonym z gminy Łomazy znajomość na portalu społecznościowym Facebook i zaproponował mu pomoc przy zakupie telefonu komórkowego marki Xiaomi Redmi 4X. Po otrzymaniu pieniędzy w kwocie 900 złotych zerwał kontakt z pokrzywdzonym, a po jakimś czasie zwrócił mu 100 złotych w obawie przed zawiadomieniem organów ścigania.

25 października 2018 r., TERESPOL, ul. WOJSKA POLSKIEGO
W piątek zawiadomienie o oszustwie internetowym przyjął także terespolski komisariat. Mieszkaniec Leszna wystawił na sprzedaż na portalu internetowym Allegro.pl telefon komórkowy marki iPhone X, który pokrzywdzony będący obywatelem Republiki Białorusi kupił za kwotę 3.136,99 złotych. Pokrzywdzony otrzymał towar niezgodny z opisem, a po odesłaniu go nie otrzymał zwrotu pieniędzy.

06 grudnia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. WARSZAWSKA

Mieszkaniec Białej Podlaskiej ujął i przekazał funkcjonariuszom bialskiej drogówki 43-latkę z gminy Biała Podlaska, która kierowała samochodem osobowym marki Nissan Primera mając dwa promile alkoholu w organizmie.

07 grudnia 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca wyważył drzwi tarasowe i dostał się do wnętrza domu jednorodzinnego. Ukradł z niego pieniądze w kwocie 1.050 złotych, tablet marki Lenovo, dwie pary butów sportowych, perfumy oraz portfel z dokumentami i kartami bankomatowymi. Pokrzywdzeni z gminy Biała Podlaska oszacowali poniesione straty na kwotę 3.600 złotych.

07 grudnia 2018 r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca włamał się do domu jednorodzinnego przez zdemontowane okno kuchenne. Ukradł pieniądze w kwocie 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

09 grudnia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. TULIŁOWSKA                             

Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 20-latka z gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował samochodem osobowym marki BMW mając ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.