kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.09.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.09.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

04.09.2020 r. WISZNICE, ul. WARSZAWSKA
Nieznany sprawca, na placu zabaw przedszkola dokonał zniszczenia trampoliny na szkodę mieszkańca Wisznic. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.09.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. PODMIEJSKA
Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia samochodu osobowego m-ki Skoda poprzez zbicie szyby, powodując straty na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.09.2020 r.  TEREBELA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 65-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem m-ki Mazda w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

24.08.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. N/n sprawca na portalu ogłoszeniowym oferował gofrownicę. Pomimo przelania pieniędzy na wskazane konto pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego towaru ani zwrotu pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

25.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci powiadomieni zostali też o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym, oferował do sprzedaży hulajnogę elektryczną, za którą przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.09.2020r.  KLONOWNICA-PLAC, 
N/n sprawca bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie informacji w ten sposób, że po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia w postaci hasła dokonał włamania na konto internetowe na portalu społecznościowym na szkodę mieszkanki gm. Janów Podlaski. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.09.2020 r. TERESPOL,
Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym doprowadził mieszkańca Terespola do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przy zakupie hulajnogi. Pokrzywdzony nie otrzymał towaru lub zwrotu pieniędzy, a kontakt ze sprzedającym urwał się bezpośrednio po dokonaniu wpłaty. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.