kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.06.2021

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.06.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.05.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca nie będąc do tego uprawnionym, po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń informatycznych, uzyskał dostęp do informacji w postaci danych autoryzacyjnych do profilu na portalu społecznościowym, należącego do mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

09.06.2021 r. HORBÓW-KOLONIA, 
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego wykonujący czynności na miejscu zdarzenia zatrzymali 38-letniego obywatela Białorusi, który kierował samochodem osobowym m-ki Renault , znajdując się w stanie nietrzeźwości 0,52 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej wykonując czynności na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 39-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem m-ki Opel będąc w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.06.2021 r. BIAŁA PODLASKA, ul. STEFANA BATOREGO
Na terenie osiedlowego niestrzeżonego parkingu samochodowego, n/n sprawca dokonał kradzieży z niezamkniętego samochodu osobowego marki AUDI laptopa na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.