Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07-09.06.2019

03 października 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
W piątek międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca wszedł w nieustalony sposób w posiadanie karty do bezgotówkowego tankowania, a następnie przy jej użyciu dokonał czterech tankowań prawie 1.380 litrów oleju napędowego o łącznej wartości 7.671 złotych, na szkodę jednej z firm transportowych z terenu gminy Międzyrzec Podlaski.

11 lutego 2019 r., KONSTANTYNÓW
W piątek bialska komenda została powiadomiona, że nieustalony do chwili obecnej sprawca bez uprawnienia uzyskał dostęp do skrzynki mailowej pokrzywdzonego z Konstantynowa.

07 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
30-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wdarł się na teren posesji, a następnie nie chciał jej opuścić wbrew żądaniu jego żony, będącej mieszkanką Międzyrzeca Podlaskiego.

01 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca, podający się za mieszkańca Podleśnej, wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl pilarkę spalinową marki Husqvarna. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej wpłacił zaliczkę w kwocie 550 złotych tytułem zakupu urządzenia. Wówczas sprzedający zerwał wszelki kontakt z kupującym, nie przesłał mu zakupionego towaru oraz nie zwrócił zaliczki.

07 czerwca 2019 r., KOŻUSZKI
Kierująca rowerem 15-latka z gminy Międzyrzec, podczas włączania się do ruchu z prywatnej posesji, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Audi, którym kierował mieszkaniec gminy Międzyrzec Podlaski, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Rowerzystka z obrażeniami została przewieziona do szpitala

01 kwietnia 2019 r., HORODYSZCZE
Kryminalni z Wisznic ustalili sprawców włamania do niezamieszkanego domu, do którego doszło w kwietniu tego roku w miejscowości Horodyszcze, z którego skradziono radio o wartości 250 złotych na szkodę mieszkańca gminy Wisznice. Sprawcami okazali się być 14-latek i 17-latek (obydwaj z gminy Wisznice). Policjantom udało się także ustalić, że włamywacze są również sprawcami kradzieży armatki hukowej na szkodę jednego z kół łowieckich. Funkcjonariusze odzyskali armatkę hukową. Trwają czynności zmierzające do odzyskania radia.

06 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. CEGLANA
Policjanci bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 29-latka z Białej Podlaskiej, który kierował samochodem marki Audi znajdując się pod wpływem marihuany i amfetaminy.

07 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. KOLEJOWA
Funkcjonariusze międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 59-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował motorowerem marki Romet. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on prawie dwa promile alkoholu w organizmie.

31 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
W piątek bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę zaistniałego w dniu 31 maja 2019 r., na terenie miasta, nadpalenia sztucznej murawy boiska oraz otaczającej go siatki ogrodzeniowej (tzw. piłkochwytu), gdzie powstały straty w wysokości 4.624,80 złotych, na szkodę Gminy Miejskiej Biała Podlaska. Sprawcą okazał się być 20-latek z Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do popełnienia którego przyznał się.

01 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
W piątek bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu ustalili sprawcę zaistniałej w dniu 01 czerwca 2019 r., na terenie miasta, kradzieży pieniędzy w kwocie 800 złotych z pozostawionego bez nadzoru portfela na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawcą okazał się być 19-letni bialczanin. Ponadto kryminalnym udało się ustalić, że mężczyzna jest także sprawcą zaistniałej w dniu 27 maja 2019 r., na terenie miasta, kradzieży telefonu komórkowego marki Motorola oraz baterii zewnętrznej (powerbank) o łącznej wartości 652,98 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży, do popełnienia których przyznał się.

07 czerwca 2019 r., TERESPOL

Nieznany sprawca uszkodził samochód osobowy marki BMW zaparkowany na terenie posesji w ten sposób, że pomalował jego karoserię farbą w sprayu oraz przebił w nim trzy opony, powodując straty w wysokości 6.000 złotych, na szkodę mieszkanki Terespola.

09 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. ZAHAJKOWSKA

Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Nissan, którym kierował 45-latek z Międzyrzeca Podlaskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący ma ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.