Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07-08.12.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07-08.12.2019.

06.12.2019 r. KOROSZCZYN, 

Nieznany sprawca podający się za przedstawiciela handlowego w miejscu zamieszkania pokrzywdzonej mieszkanki. gm. Terespol, podstępem przedłożył jej do podpisania umowę na zakup sprzętu AGD, po czym wykorzystując nieuwagę oddalił się, nie pozostawiając kopii dokumentu.

03.12.2019 r. WÓLKA DOBRYŃSKA, 
Mieszkaniec gm. Zalesie dokonał umyślnego uszkodzenia drzwi wejściowych do domu, powodując straty na szkodę mieszkańca gm. Zalesie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

08.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA SOLIDARNOŚCI,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Audi 42-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który posiada aktywną decyzję o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami.

08.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. AL. JANA PAWŁA II,

Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 24-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej,  który kierował samochodem osobowym marki VW Passat, będąc pod wpływem środków odurzających. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SOWIŃSKIEGO,

Funkcjonariusze  Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska podczas wykonywania czynności służbowych na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali sprawcę kolizji, 20-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej  – trzeźwy, który kierował samochodem osobowym marki Audi, znajdując się pod wpływem środków odurzających. W/w nie posiada uprawnień do kierowania. Mężczyzna  zatrzymany i osadzony w „policyjnym areszcie”.

07.12.2019 r. MAŁASZEWICZE,  ul. POLNA,

Funkcjonariusze ZPI KP Terespol na miejscu zdarzenia ustalili, że 34-letni mieszkaniec gm. Piszczac  kierował samochodem marki Mercedes, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu  w organizmie.

07.12.2019 r. BIAŁA PODLASKA, AL .JANA PAWŁA II,

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem osobowym m-ki Opel 18-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, od którego pobrano krew do badań, z uwagi na fakt, że użyty w stosunku do w/w narkotest wykazał, iż kierował pojazdem mechanicznym będąc pod działaniem środka odurzającego.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.