Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07-08.05.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07-08.05.2019

07.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZAGRODOWA

20-latek z Białej Podlaskiej naruszył nietykalność cielesną mieszkańca miasta i dokonał zaboru w celu przywłaszczenia telefonu marki Huawei, który w trakcie zdarzenia wysunął się pokrzywdzonemu z kieszeni.

07.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. OKOPOWA
Nieznany sprawca po uprzednim wybiciu szyby, dokonał kradzieży samochodu dostawczego marki Renault Master na szkodę bialskiej firmy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA 

Nieznany sprawca z niestrzeżonego parkingu dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu dostawczego marki Opel Movano, po uprzednim wybiciu szyby w aucie dokonał jego zaboru na szkodę mieszkańca powiatu radzyńskiego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. AUGUSTA FIELDORFA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego w trakcie czynności podjętych na miejscu kolizji drogowej ustalili, że 24-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem marki BMW będąc w stanie nietrzeźwości: 0,5 promila alkoholu w organizmie.

08.05.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ALEJA TYSIĄCLECIA
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 53-latka, zam. Biała Podlaska, który kierował pojazdem marki Toyota, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie.

08.05.2019r. ROSSOSZ, ul. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
Funkcjonariusze Zespołu Dzielnicowych KP Wisznice zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki VW Vento 44-letniego mieszkańca gm. Rossosz, będącego w stanie nietrzeźwości: 2.3 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.