kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 07.06.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 07.06.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

01.02.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że podając dane pokrzywdzonego zawarł z firmą ubezpieczeniową umowę ubezpieczenia OC samochodu, za którą płatność nie została przekazana do ubezpieczyciela w wyniku czego zadłużenie zostało sprzedane firmie windykacyjnej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.06.2022r.gm. Zalesie, 
N/n sprawca, pod pretekstem potwierdzenia otrzymania przez sprzedającą płatności w rozliczeniu transakcji kupna/ sprzedaży za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego wykorzystując przesłany pokrzywdzonej mieszkance gm. Zalesie fałszywy link, w nieuprawniony sposób uzyskał dostęp do jej rachunku bankowego, z którego wypłaciła w bankomacie 1000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.06.2022r.gm. Drelów, 
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji KP Międzyrzec Podlaski podczas podjętej interwencji ustalili, że 65-letni mieszkaniec gm. Drelów znajdując się w stanie nietrzeźwości 2,4 promila alkoholu  kierował po drodze publicznej pojazdem m-ki Daewoo, nie stosując się jednocześnie do obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów wyd. przez Sąd. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.06.2022r. SZÓSTKA, 
N/n sprawca dokonał kradzieży pozostawionego w stojaku rowerowym bez zapięcia roweru damskiego o wartości 1000 zł na szkodę mieszkanki gm. Drelów. Miejsce objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.