Policyjna kronika zdarzeń 17.05.2018
Kronika policyjna Piszczac Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 07.03.2018

Policyjna kronika zdarzeń 07.03.2018.

 

06 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIELCZYK
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki Huawei P9 Lite Mini, za który zgłaszający zapłacił 300 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

14 lutego 2018 r., PISZCZAC, ul. KODEŃSKA
Wczoraj funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości internetowej z Białej Podlaskiej ustalili, że na portalu ogłoszeniowym sprzedajemy.pl nieznana osoba oszukała mieszkankę Piszczaca. Osoba ta wystawiła na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki iPhone, który pokrzywdzona kupiła za kwotę 820 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego urządzenia.

15 lutego 2018 r., TERESPOL, ul. STEFANA ŻEROMSKIEGO
Wczoraj terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznana osoba wystawiła na portalu aukcyjnym Allegro.pl na sprzedaż drukarkę marki Lexmark, którą zgłaszająca z Terespola kupiła za kwotę 299 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego urządzenia.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.