Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 07.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 07.01.2019

23.12.2018r.  TERESPOL,

Nieznana osoba, dokonała przejęcia konta bankowego z którego dokonała operacji finansowej płacąc poprzez portal internetowy, za hotel w miejscowości Amsterdam NL, na szkodę mieszkanki Terespola.

06.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Nieznany sprawca, kopiąc w błotnik samochodu m-ki VW, spowodował jego wgniecenie, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

29.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. BRZESKA

Nieznany mężczyzna, na terenie drogerii pięciokrotnie dokonał kradzieży zestawów i artykułów kosmetycznych na łączną kwotę 1322 zł na szkodę firmy.

15.12.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznana osoba, na portalu ogłoszeniowym, zamieściła ogłoszenie sprzedaży urządzenia Thermomix w kwocie 1700 zł i po wpłaceniu pieniędzy przez pokrzywdzonego kontakt ze sprzedającym się urwał, a kupujący nie otrzymał zamówionego towaru lub zwrotu wpłaconej kwoty.

03.01.2019 r. ROSKOSZ,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska. Nieznana osoba, na portalu ogłoszeniowym że zamieściła ogłoszenie na sprzedaż telefonu komórkowego marki Huawei P20 Lite w kwocie 375 zł. Po wpłaceniu pieniędzy przez pokrzywdzonego kontakt ze sprzedającym się urwał, a kupujący nie otrzymał zamówionego towaru lub zwrotu wpłaconej kwoty.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.