Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 06.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 06.11.2019

01.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA

Kierowca samochodu ciężarowego, obywatel Białorusi zgłosił, że na trasie Mińsk Mazowiecki- Biała Podlaska, nieznany sprawca  dokonał kradzieży z włamaniem do naczepy zespołu pojazdów skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci 26 pudełek z zawartością artykułów odzieżowych na szkodę firmy z/s w Brześciu.

19.03.2018 r. KODEŃ

Nieznany sprawca, wbrew wiedzy i woli mieszkańca Kodnia posłużył się jego danymi osobowymi oraz dokumentem stwierdzającym jego tożsamość, w wyniku czego założył w banku rachunek bankowy   a następnie, na dane osobowe pokrzywdzonego usiłował uzyskać pożyczki. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

02.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieustalony sprawca przywłaszczył znaleziony w pomieszczeniu apteki portfel z zawartością m.in. pieniędzy, karty bankomatowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.11.2019 r. MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. WSPÓLNA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Terespolu zatrzymali 53-letniego mieszkańca gm. Terespol, który będąc w stanie po użyciu alkoholu 0,32 promila alkoholu w organizmie kierował rowerem, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych i rowerów.

06.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. STAROMIEJSKA

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 59-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował motorowerem marki Router będąc w stanie nietrzeźwości 2,7 promila alkoholu w organizmie.

06.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. STAROMIEJSKA

Funkcjonariusze  Zespołu Dzielnicowych KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 28-letnią mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która kierowała samochodem osobowym m-ki VW będąc w stanie nietrzeźwości 2,9 promila alkoholu w organizmie.

06.11.2019 r. DRELÓW,  ul. GRAŃSKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP w Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 39-letniego mieszkańca Drelowa, który kierował samochodem osobowym m-ki Audi będąc w stanie nietrzeźwości 0,58 promila w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.