kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 06-09.05.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 06-09.05.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

08.05.2022 r. RAKOWISKA,  ul. LEŚNA
Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska podczas interwencji ustalili, iż 38-letni mieszkaniec  Białej Podl. kierował poj. m-ki BMW, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,2 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.05.2022r. ZALESIE,ul. WARSZAWSKA
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 33-letniego mieszkańca gm. Leśna Podlaska, który kierował samochodem osobowym m-ki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 0,82 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

19.04.2022r.gm. Biała Podlaska, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do trzech szop usytuowanych na niezamieszkałej posesji skąd zabrał w celu przywłaszczenia mienie  w postaci pługu konnego oraz drobnych metalowych elementów narzędzi rolniczych na szkodę mieszkańca gm. Biała Podl. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2022r. ŁOMAZY,
Nieznany sprawca w okresie od 01.05.2022 do 08.05.2022 włamał się do wnętrza domu, skąd dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę mieszkańca gm. Łomazy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

02.05.2022r. TERESPOL,
Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, wpłynął na dane zawarte na koncie bankowym a następnie za jego pomocą, wykonał szereg transakcji bez fizycznego użycia karty na szkodę mieszkańca Terespola. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.05.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu interwencji ustalili, że 44-letni mieszkaniec gm. Zalesie kierował koparką w okresie obowiązującego zakazu sądowego wydanego przez Sąd. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

30.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na internetowym portalu ogłoszeniowym zaoferował do sprzedaż konsole do gier Xbox i po otrzymaniu zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego towaru, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.05.2022r. KODEŃ,  ul. 1 MAJA
Funkcjonariusze KP Terespol zatrzymali kierującego pojazdem m-ki Ford 60-letniego mieszkańca gm. Kodeń znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

09.05.2022r. MAŁASZEWICZE,
Nieznany sprawca po uprzednim zerwaniu plomb, dostał się do dwóch kontenerów na wagonach a następnie, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia między innymi kilku szpul przewodów elektrycznych, na szkodę firmy spedycyjnej. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.