kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

07.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PARTYZANTÓW
Funkcjonariusze Zespół Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali 53-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki Fiat po drodze publicznej będąc w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie oraz wbrew zakazowi. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania mieniem w ten sposób, że na stronie internetowej oferował do sprzedaży basen ogrodowy, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej i nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. OGRODOWA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem marki Mercedes 44-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, znajdującego się w stanie nietrzeźwości: 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.08.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA III SOBIESKIEGO
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży wystawionego na ekspozycji w sklepie telefonu komórkowego na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.07.2021r. KOMARNO,
Nieznany sprawca, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia maszyn rolniczych: kultywatora, pługu oraz bron konnych szkodę mieszkańca Leśnej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

07.07.2021 r. ŁOBACZEW  DUŻY,  ul. JANOWSKA
Policjanci ustalają okoliczności wypadku do którego doszło wczoraj po godzinie 17.00 w miejscowości Łobaczew. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem 69-letnia mieszkanka gm. Terespol, straciła równowagę i przewróciła się doznając obrażeń ciała. W chwili zdarzenia kobieta była nietrzeźwa. Urządzenie wykazało 1,4 promila alkoholu w organizmie.

04.07.2021 r. KODEŃ,  ul. RYNEK 
54-letnia mieszkanka, Chełma zawiadomiła, że n/n sprawca skradł na jej szkodę lub przywłaszczył sobie zagubiony przez nią telefon komórkowy. Postępowanie prowadzi KP  Terespol.

19.05.2021r. KOROSZCZYN, 
Nieustalony sprawca doprowadził właściciela placówki handlowej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem poprzez wprowadzenie w błąd, co do zamiaru uiszczenia należności za fakturę o odroczonym terminie płatności, za zakupione urządzenia elektroniczne i akcesoria do samochodu ciężarowego. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.