Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

07.06.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca, włamał się do pomieszczenia biurowego, z którego dokonał kradzieży laptopa wraz z zasilaczem, ładowarki do telefonu oraz kompletu kluczy nasadowych na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

29.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży używanych butów, a następnie po uprzednim wprowadzeniu pokrzywdzonego w błąd co do wywiązania się z zawartej umowy przyjął za nie zapłatę po czym nie przesłał zakupionego towaru oraz nie zwrócił pieniędzy zrywając z pokrzywdzonym wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.06.2020 r. gm. Janów Podlaski,

Nieznany sprawca włamał się do budynku mieszkalnego skąd dokonał kradzieży kluczy do domu, budynków gospodarczych oraz innych kluczy zapasowych do w/w obiektów.

06.06.2020r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 06.06.2020 roku około godz. 6:00 na ul. Warszawskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Za wstępnych ustaleń wynika, że  kierujący samochodem osobowym marki Opel, 35-letni mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego, (trzeźwy, bez obrażeń ciała), wykonując manewr skrętu w lewo z ulicy podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej  skuterem m-ki TAO 47-letniej  mieszkance gm. Międzyrzec Podlaski, (trzeźwa) doprowadzając do zderzenia pojazdów. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.06.2020 r.BIAŁA PODLASKA, ul. ŁUKASZYŃSKA 

Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej podczas kontroli drogowej zatrzymali 19-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym VW Golf znajdując się pod działaniem środka odurzającego w postaci amfetaminy, co stwierdzono na podstawie badania przeprowadzonego testerem. Od kierującego pobrano krew do badania na zawartość środków odurzających.

02.06.2020 r. KOŚCIENIEWICZE,

Nieznana osoba dokonała zniszczenia mienia w postaci zaorania zasiewu owsa we wczesnej fazie wzrostu na działce rolnej o powierzchni ok. 6 hektarów oraz skoszenia trawy na łąkach o powierzchni ok. 4 hektarów na szkodę  mieszkańca Warszawy.

05.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SIDORSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 63-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym marki VW Passat, mimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.05.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem witryny internetowej zaoferował sprzedaż namiotu turystycznego, a następnie po otrzymaniu pieniędzy od pokrzywdzonej nie przesłał jej zakupionego towaru, jak również nie zwrócił pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.