Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.04.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 06-07.04.2020.

06.04.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego zawiadomił, że n/n sprawca dokonał kradzieży pojazdu marki Toyota wraz z podczepioną przyczepką lekką marki SAM na jego szkodę. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia otwartego pojazdu i znajdujących się w nim kluczyków. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2020 r. KALIŁÓW, 

W miesiącu marcu 2020 r. na terenie działki położonej w miejscowości Kaliłów n/n sprawca, po uprzednim wycięciu, dokonał kradzieży kilkunastu sztuk drzew na szkodę Urzędu Miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

W okresie od 13 do 17 marca 2020 r. nieustaleni sprawcy, po uprzednim pokonaniu zabezpieczenia, włamali się do  hali magazynowej, gdzie z  sąsiedniego pomieszczenia skradli worki z odzieżą,  zestaw garnków i sztućców, zegarki, telewizor oraz różnego rodzaju alkohole na szkodę mieszkańca  Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2020 r. godz. 17:19,  BIAŁA PODLASKA,  ul. SITNICKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo–Interwencyjnego  zatrzymali do kontroli drogowej 50-letniego mieszkańca  gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym Chrysler, będąc w stanie nietrzeźwości: 3,3 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BRZESKA 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 10:30 w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Brzeska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 58-letni mieszkaniec  Międzyrzeca Podlaskiego, trzeźwy, wykonując manewr cofania pojazdem m-ki Seat nie zachował należytej ostrożności, wyniku czego najechał na pieszą 79-letnią mieszkankę Międzyrzeca Podlaskiego, w wyniku czego piesza doznała obrażeń ciała. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.04.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca włamał się do altanki z wnętrza której dokonał kradzieży CB radia, radia samochodowego, pilarki oraz uszkodził drzwi wejściowe na szkodę zgłaszającego. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.04.2020 r. gm. ZALESIE

Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej bez upoważnienia wpłynął na dane mieszkanki gm. Zalesie zawarte na portalu społecznościowym, a następnie za jego pomocą wysłał wiadomość z prośbą o przesłanie kodów czym wprowadził w błąd 30-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej i doprowadził go do niekorzystnego rozporządza własnym mieniem. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.