Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 06.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 06.06.2019

01 czerwca 2019 r., ŁOMAZY
35-latek z gminy Andrzejów kierując samochodem marki Iveco spowodował obrażenia u 29-latki z gminy Łomazy w ten sposób, że wykonując manewr cofania tym samochodem uderzył w bramę sklepu, która następnie uderzyła w stojącą obok pokrzywdzoną.

01 kwietnia 2019 r., HORODYSZCZE
Kryminalni z Wisznic ustalili wczoraj, że nieustaleni do chwili obecnej sprawcy wyłamali drewnianą futrynę drzwi wejściowych prowadzących do niezamieszkanego domu, a następnie dostali się
do jego wnętrza. Ukradli z niego radio o wartości 250 złotych, na szkodę mieszkańca gminy Wisznice.

06 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. FRANCUSKA
Policjanci bialskiego ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 49-latka z Białej Podlaskiej kierującego samochodem osobowym marki Mercedes. Badanie stanu trzeźwości wykazało,
że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Okazało się ponadto, że kierujący posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

05 czerwca 2019 r., ŁOMAZY
27-latek z gminy Lubartów z niezabezpieczonej letniej kuchni oraz garażu ukradł elektronarzędzia, piłę spalinową i prostownik o łącznej wartości 2.010 złotych, na szkodę mieszkańca Łomaz.

06 czerwca 2019 r., POŁOSKI STARE
Wczoraj terespolski komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Karpacza wystawił na sprzedaż na portalu internetowym olx.pl tokarkę, którą pokrzywdzony z gminy Piszczac kupił za kwotę 13.000 złotych. Pomimo to zgłaszający nie otrzymał zakupionego urządzenia.

06 czerwca 2019 r., MAŁASZEWICZE, ul. KOLEJARZY
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony przez mieszkańca gminy Terespol, że oszukano go na portalu internetowym olx.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na sprzedaż za kwotę 700 złotych na tym portalu ponton marki Kolibri. Pokrzywdzony wpłacił zaliczkę w kwocie 200 złotych tytułem zakupu pontonu. Po tym sprzedający zerwał z kupującym kontakt i nie zwrócił przyjętej zaliczki.

06 czerwca 2019 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu i międzyrzeccy kryminalni dokonali przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i posesji zamieszkiwanych przez 15-latka
z Międzyrzeca Podlaskiego. W trakcie przeszukania ujawnili i zabezpieczyli donicę z czterema sadzonkami konopi indyjskich we wczesnej facie wzrostu.

06 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO
Kierująca rowerem 14-latka z gminy Biała Podlaska nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu samochodowi marki Ford, którym kierował mieszkaniec Janowa Podlaskiego, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Rowerzystka z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.