Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 06.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 06.06.2018.

06.06.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznani sprawcy, w trakcie oferowania do sprzedaży zegarków i atrap kamer monitoringu dokonali kradzieży z portfela pieniędzy w kwocie około 800 zł na szkodę 81-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

06.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. RYBNA
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia dwóch lusterek w samochodzie osobowym marki Ford Galaxy powodując łączne straty w wysokości około 600zł na szkodę mieszkańca Białej  Podlaskiej.

06.06.2018r. BIAŁA PODLASKA,
44-letnia mieszkanka zam. Biała Podlaska poprzez uderzenie drewnianą sztachetą w głowę mieszkańca miasta spowodowała u pokrzywdzonego uraz głowy.

06.06.2018r. MAŁASZEWICZE MAŁE,
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu na podstawie materiałów własnych ustalili, że 56-letnia  mieszkanka gm. Terespol, w miejscu swojego zamieszkania trudni się nielegalnym wyrobem napojów spirytusowych, które następnie sprzedaje okolicznym mieszkańcom. W toku podjętych czynności ustalono, że kobieta w maju 2018r sprzedała alkohol w postaci rozrobionego spirytusu w ilości 1 litra. W toku przeszukania posesji kobiety zabezpieczono plastikową butelkę z zawartością 0,5 litra alkoholu. Kobieta usłyszała już zarzut.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.