Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 06.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 06.02.2019

31.01.2019r BIAŁA PODLASKA, ul. PODLEŚNA

W okresie od 31 grudnia 2018 roku do 6 lutego 2019 roku nieustalony sprawca, z niezabezpieczonego, niezamieszkałego budynku dokonał demontażu i kradzieży: drzwiczek pieców kaflowych, płyty z fajerkami oraz drzwiczek od kuchni kaflowej, szuflad i drzwiczek kredensu, gdzie łączna wartość skradzionego i zniszczonego mienia wyniosła ponad 2 tys. złotych.

25.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca, za pośrednictwem sklepu internetowego oferował sprzedaż karty graficznej Zotac Gerforce GTX 1080 MINI 8GB GDDR5X. Pomimo przekazania pieniędzy na wskazane konto bankowe pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu wpłaconych pieniędzy. Brak kontaktu ze sprzedającym.

26.01.2019r. JANÓW PODLASKI, 

Policjanci zostali powiadomieni również o oszustwie na szkodę mieszkanki Janowa Podlaskiego. Osoba podająca się za mieszkankę Kalisza, za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferowała do sprzedaży spacerówkę Baby Zen YOYO+, jednak  nie wywiązała się z warunków umowy tj. nie przesłała zamówionego towaru. Po dokonaniu wpłaty na podane konto, kontakt ze sprzedającą został zerwany, a pokrzywdzona do chwili obecnej nie otrzymała towaru, ani zwrotu pieniędzy.

06.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tut. KMP zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. marki Ford Mondeo, 37-letniego obywatela Białorusi, będącego w stanie nietrzeźwości 3,2 promila alkoholu w organizmie. Kierującego zatrzymano w „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.