Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 05.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 05.11.2019

01.11.2019 r. gm. Biała Podlaska, 

Nieznany sprawca, z zakładu stolarskiego, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia pilarki spalinowej na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Miejsce zdarzenia nie objęte monitoringiem. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. NADBRZEŻNA

Nieznani sprawcy, wykorzystując chwilową nieuwagę pokrzywdzonej mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego,  skradli pieniądze z portfela.

05.11.2019 r. TERESPOL,

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia wpłynął na dane zawarte w komunikatorze na koncie należącym do mieszkanki Terespola, a następnie za jego pomocą wysłał wiadomość z prośbą o przesłanie kodu czym wprowadził w błąd i doprowadził do niekorzystnego rozporządza mieniem przez mieszkankę Lublina.

05.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. RADZYŃSKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 05.11.2019 roku około godz. 16:35 w Międzyrzecu Podlaskim ul. Radzyńska. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, trzeźwy, kierując samochodem osobowym marki Audi wyjeżdżając z terenu posesji, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej skuterem marki „ZONGSHEN” mieszkance gm. Międzyrzec Podlaski, trzeźwa, doprowadzając do bocznego zderzenia pojazdów. Wskutek zdarzenia kierująca skuterem doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.