Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 05.11.2018

Policyjna kronika zdarzeń 05.11.2018.

01.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca podający się mieszkańca Wyszkowa na stronie internetowej wystawił ogłoszenie z ofertą sprzedaży samochodu osobowego, a po otrzymaniu od pokrzywdzonego przelewu w kwocie ustalonej, jako zaliczka wpłaconej na wskazany nr rachunku, zerwał kontakt i nie wywiązał się z warunków umowy.

03.11.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. GENERAŁA WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO,
Mieszkaniec Białej Podlaskiej, dokonał uszkodzenia zaparkowanego na parkingu osiedlowym samochodu, poprzez wgniecenie prawych przednich drzwi, zarysowanie powłoki lakierniczej drzwi, nadkoli oraz zatarcie oryginalnej powłoki lakierniczej substancją koloru czarnego i niebieskiego, na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.11.2018r. WISZNICE, 

Nieustaleni sprawcy, dokonali uszkodzenia elewacji budynku szkoły poprzez pomalowane czarną farbą ścian elewacyjnych, okien, parapetów oraz ceglanych murków na łączną na szkodę szkoły.

05.11.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ORZECHOWA,

Funkcjonariusze Wydziały Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 52-letnia mieszkanka gm. Biała Podlaska kierowała samochodem os. m-ki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2,6 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.