Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 05.09.2018

Policyjna kronika zdarzeń 05.092018.

05.09.2018r. HORBÓW-KOLONIA, 

N/n sprawcy po wybiciu szyb w bocznych drzwiach dwóch samochodów osobowych m-ki VW Caravella i Renault Kangoo stojących obok siebie na parkingu stacji paliw i wykorzystując sen śpiących w pojazdach pokrzywdzonych dokonali kradzieży: dokumentów i pieniędzy na szkodę obywatela Rosji oraz obywatela Białorusi.

05.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. TEREBELSKA 

30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej poprzez kopanie w drzwi wejściowych dokonał ich uszkodzenia oraz wyrwania aparatu domofonu, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

 

04.09.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANA KOCHANOWSKIEGO 
Nieznany sprawca z niezamkniętego samochodu Nissan Micra dokonał kradzieży nawigacji Garmin z urządzeniem Janosik Pro na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANA III SOBIESKIEGO 
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj przed 20:00 w Białej Podlaskiej na ul. Jana III Sobieskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem Toyota Corolla, 53-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, skręcając w lewo na skrzyżowaniu prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa przechodzącej przez jezdnie mieszkance Białej Podlaskiej, doprowadzając do jej potrącenia. W wyniku potrącenia piesza doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwy, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.