Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 05-09.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 05-09.02.2020.

09.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. WITOROSKA

Funkcjonariusze WRD wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 41-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował samochodem osobowym m-ki Opel Astra w okresie obowiązywania zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydanego przez Sąd Rejonowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

09.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. SPORTOWA

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska podczas wykonywania czynności na miejscu interwencji ustalili, że 26-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej kierował pojazdem marki Seat będąc w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.


08.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. WARSZAWSKA

Funkcjonariusze ZPI KP w Międzyrzecu Podlaskim, na miejscu zdarzenia drogowego zatrzymali 36-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowy Ford Galaxy, pomimo orzeczonego przez Sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

07.02.2020 r. STYRZYNIEC, 

Nieznany sprawca poprzez wycięcie fragmentu układu wydechowego samochodu m-ki Lexus dokonał zaboru w celu przywłaszczenia katalizatora, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.06.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 

Nieznany sprawca usiłował dokonać oszustwa na szkodę mieszkanki miasta w ten sposób, że przesłał na jej telefon komórkowy wiadomości tekstowe- sms-y z prośbami o przelanie niewielkich kwot pieniędzy za pośrednictwem załączonych linków celem uregulowania zaległości, jednak zamiaru tego nie osiągnął z uwagi na czujność zawiadamiającej. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podl.

03.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca podający się za za pośrednictwem ogłoszeniowego portalu internetowego oferował „leżaczek-bujaczek” za który przyjął pieniądze, jednak nie przesłał zakupionego przedmiotu jak też nie zwrócił gotówki oraz zerwał kontakt usuwając konto na portalu ogłoszeniowym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

23.01.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

N/n osoba wykorzystując podrobioną receptę dokonała zakupu leku. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.02.2020 r. LISZNA, 

Dzielnicowi Zespołu d/s Prewencji PP Sławatycze zatrzymali 54 letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który kierował samochodem marki Fiat, pomimo aktualnych orzeczonych przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej dwóch zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych.

07.02.2020 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. KOŚCIELNA
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podl. zatrzymali do kontroli drogowej 49-letniego mieszkańca gm. Międzyrzec Podl., który kierował samochodem osobowym marki Seat, będąc w stanie nietrzeźwości:0,68 promila  alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podl.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.