kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 05.07.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 05.07.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

05.07.2021 r. ZASTAWEK, 
F-sze ZPI KP Terespol podczas kontroli drogowej zatrzymali 60-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem osobowym Kia, w okresie zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi orzeczonego przez Sąd.

05.07.2021r. WISZNICE, 
Nieznany sprawca wykorzystując sieć internetową, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie i przekazywanie danych w ten sposób, że uzyskał w sposób nieuprawniony dostęp do konta portalu społecznościowego należącego do mieszkanki Wisznic, a następnie za pośrednictwem komunikatora wysyłał wiadomości do jej znajomych z pytaniem ,,czy mają możliwość zapłaty blikiem”. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

04.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. SAPIEŻYŃSKA
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego bez zabezpieczenia na klatce schodowej roweru na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.07.2021r.  POLINÓW, 
Nieznany sprawca dokonał zaboru w celu przywłaszczenia wciągarki samochodowej z pojazdu marki Fiat zaparkowanego na prywatnej posesji, oraz przywłaszczenia ze skrzyni ładunkowej z w/w auta kompresora do pompowania kół na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

05.07.2021r. ZALUTYŃ, 
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol na miejscu zdarzenia drogowego ujawnili , że 26-letni mieszkaniec gm. Piszczac, jako sprawca kolizji drogowej kierował samochodem osobowym  Renault,  znajdując się w stanie nietrzeźwości: 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.