Policyjna kronika zdarzeń
Drelów Kronika policyjna Międzyrzec Podlaski Piszczac Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 05.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 05.07.2018.

28.06.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca, włamał się do piwnicy w budynku, z której dokonał kradzieży roweru trekkingowego o nazwie Superior na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego.

01.04.2018r. gm. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, z terenu niezamieszkałej posesji, dokonał wyrębu i zaboru łącznie 17 drzew (lipy, jesionu, oraz drzew owocowych: jabłoni, śliwy, gruszy, orzecha włoskiego, wiśni i czereśni)jak też wycięcia  i pozostawienia dwóch drzew wiązu na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego.

04.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Nieznany sprawca, dokonał uszkodzenia rolety antywłamaniowej w sklepie, poprzez wgniecenie jej elementów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

06.06.2018r. CHOTYŁÓW, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Sprawca podający się za mieszkańca woj. małopolskiego oferował do sprzedaży rower Specjalized Stumpjumper. Po wpłacie pieniędzy, pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru ani zwrotu gotówki.

05.07.2018r. ŁÓZKI, 

Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej kierującego motocyklem m-ki Suzuki 33-letniego mieszkańca gm. Drelów, będącego w stanie nietrzeźwości: 2,2 promila alkoholu   w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.