kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 05-07.11.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 05-07.11.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

07.11.2021r. SŁAWACINEK STARY, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego obywatela Białorusi który kierował samochodem osobowym marki Citroen, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.11.2021r. WYSOKIE,ul. BRZESKA
Funkcjonariusze zatrzymali 34-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości (pobrano krew do badań na zawartość alkoholu). Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

06.11.2021r. GRABANÓW-KOLONIA, 
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do wolnostojącego garażu metalowego skąd skradł trzy klucze elektryczne, prostownik, drobne narzędzia, rejestrator monitoringu, oraz dwa katalizatory, w tym jeden poprzez jego wycięcie z samochodu osobowego. Ponadto w nocy 30.10.2021r nieznany sprawca dokonał kradzieży z terenu w/w posesji 6 szt. katalizatorów w tym jednego poprzez jego wycięcie z samochodu osobowego. Na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.11.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. ZAMKOWA
Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 28-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierował samochodem osobowym m-ki BMW pomimo wydanej decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.11.2021r. ZAKALINKI, 
Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli drogowej kierującego sam. m-ki Audi 22-letniego mieszkańca gm. Konstantynów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

05.11.2021r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. CEGLANA
Funkcjonariusze zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki Peugeot 42-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu organizmie. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

10.09.2021r.gm. ROSSOSZ, 
Nieznani sprawcy włamali się zakładu produkcyjnego skąd dokonali kradzieży mienia w postaci urządzeń i maszyn służących do produkcji wędlin oraz obróbki mięsa, na szkodę mieszkańca Lublina. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.