Policyjna kronika zdarzeń
Aktualności z powiatu Kronika policyjna Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 05-07.10.2018

Policyjna kronika zdarzeń 05-07.10.2018.

04.10.2018r.  BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA,

Nieznany sprawca, usiłował dokonać kradzieży pojazdu marki Honda CR-V. Zamierzonego celu nie osiągnął z uwagi na zainstalowane w pojeździe zabezpieczenia. Wartość uszkodzeń powstałych w wyniku działania sprawcy wynosi 800 zł na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

01.09.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu  KMP Biała Podlaska, na podstawie materiałów własnych ustalili, że 18-latek (bez stałego miejsca zamieszkania), działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę. gm. Jabłoń do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem. Sprawca wprowadził pokrzywdzoną w błąd co do pożyczki pieniędzy na wynajęcie mieszkania. Po czym zerwał kontakt z pokrzywdzoną nie zwracając pieniędzy.

05.10.2018r. WISZNICE,

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego KP Wisznice realizując czynności w związku z włamaniem do niezamieszkałego domu w miejscowości Polubicze Wiejskie II  i kradzieży motoroweru marki Qingqi wartości około 2000zł ustali, mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 60-letni mieszkaniec Milanowa. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.

05.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy realizując czynności w sprawie dokonanego w Białej Podlaskiej w budynku przy ul. Okopowej włamania do skrzynki rejestratora monitoringu i kradzieży urządzenia rejestratora monitoringu, a przy tym uszkodzenia mienia na szkodę Przedsiębiorstwa w Białej Podlaskiej, ustalili, że czynu tego dokonali dwaj nieletni mieszkańcy Białej Podlaskiej  w wieku 13 i 11- lat. O dalszym losie nieletnich zadecyduje Sąd Rodzinny.

05.10.2018r. SITNO,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego  Komisariatu Policji w  Międzyrzecu Podlaskim zatrzymali 56-letniego mieszkańca gminy Międzyrzec Podlaski, który kierował motorowerem marki FERRO, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila  alkoholu w organizmie.

06.10.2018r. JAŹWINY, 

Nieznany sprawca, dostał się do budynku mieszkalnego, skąd dokonał kradzieży telewizora LCD marki Philips na szkodę mieszkanki. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.10.2018r. BIAŁA PODLASKA, ul. GÓRNA,
Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia karoserii pojazdu marki Seat, poprzez porysowanie trzech elementów karoserii na szkodę mieszkanki miasta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

06.10.2018r. DUBÓW, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 06.10.2018r. po godz. 11:00 w miejscowości Dubów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki VW Passat, 28-letnia mieszkanka gm. Milanów, na prostym odcinku drogi najechała na tył poprzedzającej ją Skody, której kierujący wykonywał manewr skrętu w lewo. Skodą kierował 40-letni mieszkaniec gm. Łomazy. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka VW-na. Kierowcy uczestniczący w tym zdarzeniu trzeźwi, co potwierdziło przeprowadzone przez policjantów badanie. Policjanci apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

06.10.2018r. KOPYTÓW-KOLONIA, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Terespolu podczas kontroli drogowej ujawnili, że 41-letni mieszkaniec gm. Kodeń, kierował motorowerem marki Romet znajdując się w stanie nietrzeźwości: niemal promil alkoholu w organizmie.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ALEJA TYSIĄCLECIA,
Nieznani sprawcy, dokonali pobicia mieszkańca Białej Podlaskiej, w ten sposób, że zadawali pokrzywdzonemu uderzenia pięściami w twarz i głowę oraz kopali po całym ciele, w wyniku czego doznał on obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JULIUSZA SŁOWACKIEGO
Nieznany sprawca zarysował lakier na pokrywie komory silnika i błotniku samochodu m-ki Skoda na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

07.10.2018r. BIAŁA PODLASKA,  ul. STANISŁAWA MONIUSZKI,

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KMP Biała Podlaska, zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki VW Passat, 38-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej będącego w stanie nietrzeźwości: ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

06.10.2018r. ŁOMAZY,  ul. WISZNICKA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego Komisariatu Policji w Wisznicach, zatrzymali do kontroli drogowej 41-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który nie posiadając uprawnień do kierowania, kierował samochodem osobowym m-ki Fiat Seicento, będąc w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.