Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 05.03.2019

Policyjna kronika zdarzeń 05.03.2019

04.03.2019r. BUKOWICE-KOLONIA, 

Nieznany sprawcy, włamali się do garażu, skąd skradli oleju napędowego w czterech plastikowych pojemnikach w ilości 120 litrów oraz piłę spalinową marki Stihl na szkodę mieszkańca gminy Leśna Podlaska.

05.03.2019r. WITULIN, 

Nieznani sprawcy, włamali się do garażu, z którego skradli piłę spalinową marki Stihl na szkodę mieszkańca gminy Leśna Podlaska.

28.05.2018r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca prowadząc stronę internetową oferował sprzedaż winiet uprawniających do przejazdu po płatnych drogach Słowacji i Węgrzech, a następnie po uzyskaniu pieniędzy zaniechał dalszych czynności skutkiem czego, danych pokrzywdzonego nie wprowadzono do węgierskiego elektronicznego systemu poboru opłat za przejazdy płatnymi drogami węgierskimi i został on ukarany mandatami karnymi za przejazdy bez prawidłowej winiety. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

28.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca w nieustalony sposób, bez upoważnienia, wszedł w posiadanie nr karty kredytowej Banku, po czym dokonał czterech transakcji przelewu bankowego na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.03.2019r. ROSSOSZ, ul. BATALIONÓW CHŁOPSKICH
Funkcjonariusze WRD KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej samochód Fiat Ducato, którego kierujący 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiada dwa dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdami.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.