Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04.11.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04.11.2019

30.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznani sprawcy, włamali się do wnętrza sklepu z materiałami metalowymi i narzędziami, skąd zabrali w celu przywłaszczenia znajdujący się tam towar obejmujący  m.in. szlifierki kątowe, szlifierkę stołową, pompę do brudnej wody z rozdrabniaczem, wiertarko-wkrętarki oraz innych narzędzi, a także gotówki na szkodę mieszkańców Białej Podlaskiej.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ŁOMASKA

Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do budynku będącego w remoncie skąd dokonał zaboru skrzynki elektrycznej, odzieży roboczej, materiałów budowlanych, elektrycznych i hydraulicznych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA

Nieznany sprawca, z saszetki przypiętej do pasa pokrzywdzonego, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia etui z zawartością dokumentów  na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. MIECZYSŁAWA KALENIKA
Funkcjonariusze ZPI KP Międzyrzec Podlaski dokonali zatrzymania 29-letniego mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego, który  podejrzewany jest o kradzież z placu budowy piły spalinowej o wartości 2000 zł na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego. Mienie odzyskano. Sprawcę osadzono w  „policyjnym areszcie”. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.03.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, w nieustalony sposób przełamał zabezpieczenia w postaci loginu i hasła do portalu społecznościowego pokrzywdzonej mieszkanki Białej Podlaskiej, po czym kilkakrotnie zmieniał hasła, a następnie korzystając z profilu w/w umieszczał tam jej zdjęcia oraz z innych fikcyjnych kont pisał wiadomości oraz wysyłał zdjęcia czym naruszył jej prywatność.

03.11.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. AKADEMICKA
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia pozostawionego bez nadzoru telefonu komórkowego wraz z etui na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

04.11.2019 r. godz. 16:45,  MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. BEREZOWSKA

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 16:45 w Międzyrzecu Podlaskim na ul. Berezowskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 84-letni mieszkaniec gm. Międzyrzec Podlaski, kierując samochodem osobowym marki SEAT na prostym odcinku drogi, w terenie zabudowanym, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego najechał na rowerzystę jadącego w tym samym kierunku. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Obaj kierujący trzeźwi.

04.11.2019 r. DRELÓW,  ul. GRAŃSKA
Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski na miejscu zdarzenia drogowego, ustalili, że 39-letni mieszkaniec gm. Wohyń kierował samochodem osobowym m-ki  Volvo będąc w stanie nietrzeźwości: 2,5 promila alkoholu w organizmie.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.