kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 04.10.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 04.10.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

02.10.2021r. BIAŁA PODLASKA,  ul. KOLEJOWA
Nieznany sprawca kilkukrotnie kopnął w przesuwne, automatyczne drzwi wejściowe do sklepu, czym spowodował ich uszkodzenie na szkodę sklepu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkankę gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem, zamieszczając ogłoszenie na portalu ogłoszeniowym z ofertą pracy ,a następnie przyjął od pokrzywdzonej pieniądze jako zaliczkę pokrycia kosztów zakwaterowania w hotelu, a następnie zerwał kontakt z pokrzywdzoną nie zwracając pobranych środków pieniężnych. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

22.09.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził mieszkańca gm. Kornica do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem poprzez wprowadzenie go w błąd , co do ujawnionego zagrożenia zaboru środków finansowych z jego rachunku bankowego i konieczności ich przelania na wskazany bezpieczny rachunek, co pokrzywdzony uczynił, wykonując dwa przelewy, uprzednio podając sprawcy numer klienta i hasło do swojego konta. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

02.10.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieustalony sprawca doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że działając pod pozorem chęci zakupu rzeczy ogłoszonej przez pokrzywdzona do sprzedaży na portalu ogłoszeniowym przesłał jej link, za pośrednictwem którego wyłudził dane karty kredytowej, a następnie przy ich użyciu dokonał trzech transakcji na szkodę zgłaszającej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

 

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.