kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 04-10.04.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 04-10.04.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

10.04.2022r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca poprzez przełamanie zabezpieczeń elektronicznych w postaci hasła dostępu, bez wymaganego uprawnienia i upoważnienia uzyskał dostęp do konto na portalu społecznościowym, którego użytkownikiem jest mieszkanka Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi Biała Podlaska.

10.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, w sposób nieuprawniony uzyskał dostęp do konta na portalu społecznościowym należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie podając się za pokrzywdzoną, przy wykorzystaniu komunikatora internetowego przypisanego do wskazanego konta, przesłał do jednej ze znajomych wiadomość z prośbą o opłacenie zakupów internetowych na kwotę ponad 120 złotych, które wymieniona opłaciła elektroniczną płatnością Blik.   Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska

10.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, bez wymaganego uprawnienia, przełamując informatyczne zabezpieczenie w postaci hasła uzyskał dostęp do profilu na portalu społecznościowym użytkowanego przez mieszkańca Białej Podlaskiej, po czym podając się za pokrzywdzonego, przy wykorzystaniu komunikatora Messenger przypisanego do wskazanego konta, przesłał do mieszkanki Białej Podlaskiej wiadomości z prośbą o dokonanie przelewu w kwocie 1000 zł przy pomocy płatności Blik, co wymieniona uczyniła. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.04.2022r. HUSZCZA DRUGA, 
Nieznany sprawca, za pośrednictwem sieci Internet, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy w kwocie ponad 2 tysiące złotych, poprzez wprowadzenie go w błąd co do realizacji czynności związanych z zakupem wystawionych przez niego na portalu ogłoszeniowym ubrań, gdzie poprzez przesłany pokrzywdzonemu fałszywy link do zalogowania się w systemie banku, wpłynął na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie i przekazywanie danych informatycznych, w wyniku czego z rachunku pokrzywdzonego prowadzonego przez bank zostały wyprowadzone środki pieniężne we wskazanej kwocie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

10.04.2022r. DUBÓW, 
Funkcjonariusze ZPI KP Wisznice zatrzymali 63-letniego mieszkańca gm. Łomazy, który kierował samochodem osobowym Opel będąc w stanie nietrzeźwości 1 promil alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

10.04.2022r. CHOROSZCZYNKA, 
Funkcjonariusze KP Wisznice zatrzymali 41-letniegomieszkańca Torunia, który kierował quadem m-ki Yamaha znajdując się w stanie nietrzeźwości 2 promile alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

10.04.2022r.gm. Sosnówka
W kompleksie leśnym na terenie gm. Sosnówka ujawniono martwego wilka (basiora). Przybyły na miejsce lekarz weterynarii stwierdził, że zwierzę padło na skutek postrzału z broni palnej. Padłe zwierzę zostało zabezpieczone przez pracownika Muzeum Instytutu Zoologii Polskiej Akademii Nauk, celem wykonania ekspertyzy. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

09.04.2022r. BIAŁA PODLASKA,  ul. AKADEMICKA
Na terenie szatni, n/n sprawca w nie ustalony sposób otworzył zabezpieczoną zamkiem elektromagnetycznym szafkę ubraniową, a następnie ze znajdującego się w kieszeni spodni portfela dokonał kradzieży gotówki na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, w dwóch drogeriach na terenie miasta dokonał kradzieży akcesoriów na kwotę niemal 600 złotych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

21.03.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, w drogerii, dokonał kradzieży perfum i akcesoriów na kwotę ponad 1100 złotych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

08.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, bez wymaganego uprawnienia, przełamując informatyczne zabezpieczenie w postaci hasła dostępu uzyskał dostęp do profilu na portalu społecznościowym, użytkowanego przez mieszkankę Białej Podlaskiej po czym podszywając się pod w/w, przy wykorzystaniu komunikatora przesłał do mieszkanki gm. Biała Podlaska wiadomości z prośbą o opłacenie zakupów internetowych na łączną kwotę ponad 350 złotych przy pomocy Blik co wymieniona uczyniła. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.03.2022r.gm. Drelów, 
Nieznany sprawca, doprowadził mieszkańca gm. Drelów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w postaci pieniędzy w ten sposób, że za pośrednictwem sklepu internetowego zaoferował do sprzedaży meble ogrodowe, gdzie po otrzymaniu zapłaty nie dostarczył pokrzywdzonemu zakupionego towaru ani nie zwrócił wpłaconych pieniędzy, zaś strona internetowa sklepu została zlikwidowana. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski

05.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, dokonał włamania na konto bankowe należące do 47-letnieo mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie bez upoważnienia z jego konta, wykonał jedną płatność BLIK na portalu ogłoszeniowym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2022r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA
Funkcjonariusze KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 40-letniego mieszkańca gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem osobowym marki Volkswagen LT, będąc w stanie nietrzeźwości: 0,74 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.