Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04.09.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04.09.2019

03.09.2019 r. TEREBELA,

Nieznany sprawca wykorzystując porę nocną i nieobecność osób na terenie ogrodzonej bazy oraz brak zabezpieczeń, usiłował dokonać kradzieży oleju napędowego ze zbiorników zaparkowanych tam trzech pojazdów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Sprawca zmierzonego celu nie osiągnął, z uwagi na zbyt niski poziom paliwa w zbiornikach wskazanych pojazdów.

19.08.2019 r. RAKOWISKA, 

Policjanci powiadomienia zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży dwa bilety na koncert. Po otrzymaniu wpłaty nie wywiązał się z warunków umowy. Nie dostarczył biletów, nie zwrócił wpłaconych pieniędzy i zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.09.2019 r. ZALUTYŃ, 

Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 8:00 w miejscowości Zalutyń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Fiat, 88-letni mieszkaniec gm. Piszczac podczas manewru wyprzedzania nie zachował należytej ostrożności przez co doprowadził do potrącenia rowerzystki 80-letniej mieszkanki gm. Piszczac. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi.

04.09.2019 r. HALASY, 

Policjanci ustalają również okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj po godz. 12:00 w miejscowości Halasy na DK-19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, 38-letnia mieszkanka woj. warmińsko-mazurskiego, trzeźwa z uprawnieniami, prawdopodobnie w wyniku wykonania nieprawidłowego manewru wymijania, zjechała na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z prawidłowo jadącym z przeciwnego kierunku samochodem osobowym marki Volkswagen, którym kierował Ob. Ukrainy trzeźwy z uprawnieniami. Do szpitala trafili kierujący obydwu pojazdów.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.