kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 04-09.01.2022

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 04-09.01.2022. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

09.01.2022r. ŁOMAZY, ul. ROLNICZA
Funkcjonariusze, zatrzymali 31-letniego mieszkańca gm. Rokitno, który kierował samochodem osobowym marki Audi, pomimo aktualnego orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

08.01.2022r. PISZCZAC, ul. WŁODAWSKA 

Funkcjonariusze zatrzymali 36-letniego mieszkańca gm. Tuczna, który będąc w stanie po użyciu alkoholu 0,26 promila alkoholu w organizmie kierował motorowerem marki ZIPP, pomimo zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych orzeczonego przez sąd. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

18.11.2021r.gm. Biała Podlaska

Nieznany sprawca, wykorzystując portal ogłoszeniowy doprowadził mieszkańca gm. Biała Podlaska do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w kwocie 130 zł w ten sposób, że zaoferował sprzedaż butów znanej marki, za które przyjął zapłatę poprzez płatność BLIK, po czym nie przesłał pokrzywdzonemu zakupionego obuwia jak też nie zwrócił wpłaconych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.01.2022 r. RZECZYCA, ul. GOŚCINIEC

Funkcjonariusze zatrzymali kierującą pojazdem marki Citroen, 45-letnią mieszkankę gm. Międzyrzec Podlaski, która znajdowała się w stanie nietrzeźwości: 2,7 promila alkoholu w organizmie. Kierującej zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

05.01.2022r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu, gdzie z wnętrza znajdującej się tam kasetki metalowej, dokonał kradzieży pieniędzy na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.