kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 04.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 04.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

04.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, ul. PÓŁNOCNA
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 21-latka, zam. gm. Biała Podlaska, który kierował samochodem Audi, pomimo wydanej przez starostę decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

04.08.2021r. RAKOWISKA, 
Nieznany sprawca, po uprzednim przesłaniu wiadomości dotyczącej niedopłaty za energię elektryczną wraz z linkiem przekierowującym na fałszywą stronę, wszedł w sposób nieuprawniony do danych informatycznych dotyczących loginu i hasła do konta bankowego stanowiącego własność mieszkańca gm. Biała Podlaska, po czym wykorzystał przedmiotowe konto do przelewania środków pochodzących z przestępstwa. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.08.2021r. KOROSZCZYN,
Nieznana osoba, doprowadziła mieszkankę gm. Terespol do niekorzystnego rozporządzenia pieniędzmi w ten sposób, że wystawiła do sprzedaży urządzenie wielofunkcyjne, nie przesłała zakupionej rzeczy i nie zwróciła wpłaconych na konto pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

04.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, w nieuprawniony sposób uzyskał dostęp do konta na portalu społecznościowym należącego do mieszkanki Białej Podlaskiej, utrudniając i uniemożliwiając jej automatyczne przetwarzanie danych informatycznych,  a następnie wykorzystując komunikator internetowy rozesłał do jej znajomych prośbę o przelanie BLIK-iem kwoty 1.000 zł. W jednym przypadku znajomy kobiety zrealizował prośbę. Sprawca wypłacił pieniądze wypłacił w jednym z bankomatów. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

13.07.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, z otwartego garażu, dokonał kradzieży piły spalinowej, prostownika oraz myśliwskiej miedzianej trąbki na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.07.2021r. JULKÓW,
Nieznany sprawca, z niezabezpieczonego budynku stodoły na prywatnej posesji dokonał kradzieży elektrycznego silnika siłowego wraz z przewodem siłowym, o długości 50 m, na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.