kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 04.08.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 04.08.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

03.08.2020 r.gm. Międzyrzec Podlaski, 
Nieznany sprawca, na terenie stacji paliw, uszkodził nowy samochód m-ki Range Rover przewożony na naczepie auto-transportera, w wyniku czego powstały straty na szkodę firmy. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

01.08.2020 r. TERESPOL, ul. MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO
Nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru damskiego, trekkingowego, który był pozostawiony w stojaku na rowery na szkodę mieszkanki Terespola. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

10.07.2020 r. WANDOPOL, 
Właściciel firmy budowlanej doprowadził mieszkańca gm. Konstantynów do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że pobrał od niego pieniądze tytułem zakupienia materiałów budowlanych, mających posłużyć do wykonania usługi budowlanej, gdzie dotychczas nie wywiązał się z warunków umowy jak też nie zwrócił pobranych pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Janów Podlaski.

28.07.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Pionek doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania własnym mieniem w ten sposób, że na zakupione sportowe buty przedstawił sprzedającemu najprawdopodobniej podrobiony dokument wykonanego przelewu wskazanej kwoty pieniędzy. Wprowadzony w błąd sprzedający przesłał kupującemu buty, za które dotychczas nie otrzymał zapłaty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.