Policyjna kronika zdarzeń
Kodeń Kronika policyjna Sławatycze Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 04.07.2018

Policyjna kronika zdarzeń 04.07.2018.

28.06.2018r. GRABANÓW-KOLONIA,
Nieznany sprawca dokonał kradzieży pozostawionego na posesji niezabezpieczonego roweru damskiego wraz ze znajdującą się na nim kurtką , telefonem komórkowym LGK10 na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska.

03.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca dokonał włamania na konto bankowe należące do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie bez upoważnienia pokrzywdzonego wykonał z jego konta przelew.

25.05.2018r. gm. KODEŃ,
Nieznana osoba wykorzystując dane osobowe mieszkańca gm. Kodeń, bez jego wiedzy i zgody poprzez Internet zawarła umowę o pożyczkę w jednym z banków. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Terespolu
04.07.2018r gm. SŁAWATYCZE,
Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Wisznicach w wyniku podjętych czynności wspólnie z funkcjonariuszami PSG Sławatycze zatrzymali 39 letniego mieszkańca gm. Sławatycze, który posiadał środki odurzające, tj. 8,5g marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy oraz dobrowolnie poddał się karze.

04.07.2018r. BIAŁA PODLASKA,
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu bialskiej komendy ustalili sprawcę uszkodzenia samochodu marki Suzuki, gdzie sprawca rzucając szklanym kuflem spowodował wgniecenie pokrywy silnika o wartości strat około 1700 złotych. O dokonanie tego czynu podejrzany jest 40-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.