Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04-07.04.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04-07.04.2019

06.04.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. KSIĘDZA ZBIGNIEWA BIEŃKOWSKIEGO
23-letni mieszkaniec powiatu łosickiego wspólnie i w porozumieniu z trzema n/n sprawcami dokonał pobicia mieszkańców powiatu: puławskiego, zwoleńskiego oraz Warszawy  w ten sposób, że zadawali im ciosy pięściami po twarzy i całym ciele oraz kopali powodując obrażenia Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego tut. KMP zatrzymali na gorącym uczynku jednego ze sprawców tego czynu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2019r BIAŁA PODLASKA,  PLAC  RUBINA

Dwaj nieustaleni sprawcy poprzez zadawanie ciosów głową i pięściami dokonali pobicia dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

07.04.2019r. JANÓW PODLASKI,  ul. DOLNA 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP w Janowie Podlaskim zatrzymali 47-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki Citroen Berlingo będąc w stanie nietrzeźwości: 1,8 promila alkoholu w organizmie.

05.04.2019r. OKCZYN, 

Nieznany sprawca dokonał umyślnego uszkodzenia mienia poprzez przecięcie siatki ogrodzeniowej oraz oblanie elewacji dwóch ścian budynku mieszkalnego farbą. W ten sam sposób zostały uszkodzone dwa otwory okienne, drzwi balkonowe dwuskrzydłowe, schody oraz opaska przyścienna dwóch ścian wykonana z kostki brukowej na szkodę mieszkańca gm. Kodeń. Postępowanie prowadzi KP Terespol

06.04.2019r MAŁASZEWICZE,  ul. KOLEJARZY 

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 06.04.2019r. około godz. 14:10 na ul. Kolejarzy w miejscowości Małaszewicze. Ze wstępnych ustaleń wynika, że

41-letni mieszkaniec gm. Terespol, kierując motocyklem marki Kawasaki na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn uderzył w tył samochodu osobowego marki Skoda Felicja kierowanego przez 71-letniego mieszkańca gm. Piszczac. W wyniku zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i przewieziony został do szpitala. Kierujący pojazdami trzeźwi.

18.02.2019r. ŻEROCIN,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Drelów. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Biłgoraja na portalu internetowym oferował do sprzedaży buty sportowe marki Fila. Pomimo wpłaty pieniędzy pokrzywdzona nie otrzymała zamówionych butów jak też zwrotu gotówki.

31.03.2019r. PISZCZAC, 

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Ełku na portalu internetowym oferował do sprzedaży telefon komórkowy marki Samsung S9. Pomimo iż pokrzywdzony wpłacił wskazaną w ogłoszeniu kwotę, do chwili obecnej nie otrzymał zamówionego towaru jak też wpłaconych pieniędzy.

04.04.2019r BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca za pośrednictwem komunikatora doprowadził mieszkańca Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym poprzez przekazanie za pośrednictwem aplikacji bankowej pieniędzy, celem opłacenia natychmiastowego zamówienia czym doprowadził zgłaszającego do niekorzystnego rozporządzenia mieniem własnym.

05.04.2019r ŻEROCIN, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym m-ki BMW  35-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 0,6 promila alkoholu w organizmie.

10.02.2019r. TERESPOL, 

Policjanci powiadomienia zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Terespola. Osoba podająca się za mieszkańca Bartoszyc, za pośrednictwem portalu społecznościowego oferowała do sprzedaży panel sterowania z nawiewem,  przyjęła wskazaną kwotę pieniędzy i nie przesłała zamówionego towaru oraz zaniechała kontaktu z pokrzywdzoną.

04.04.2019r. LECHUTY MAŁE, 

Funkcjonariusze powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Nieznana osoba sprzedała dostęp do konta w grze, w zamian za kod doładowujący, Xbox, a następnie nie wywiązała się z umowy i do chwili obecnej nie przesłała prawidłowego hasła dostępu do konta w grze jak i nie zwróciła pieniędzy.

04.04.2019r. PRZECHODZISKO, 

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo- Interwencyjnego KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem osobowym marki Audi, 37-letniego mieszkańca gm. Drelów, znajdującego się w stanie nietrzeźwości:2,5 promila alkoholu w organizmie.

04.04.2019r. ORTEL KRÓLEWSKI DRUGI, 
Funkcjonariusze ZPI KP Terespol wspólnie z f-szami PSG Kodeń zatrzymali kierującego samochodem ciężarowym 31-letniego mieszkańca Kozienic, znajdującego się w stanie nietrzeźwości:2 promile alkoholu.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.