Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04.06.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04.06.2019

04 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SIDORSKA
Nieustalony sprawca, z pozostawionej w otwartym samochodzie dostawczym marki Iveco saszetki, ukradł pieniądze w kwocie około 2500 złotych, na szkodę mieszkańca Siedlec.

23 stycznia 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. SOSNOWA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona, że nieznany sprawca w nieustalony sposób wszedł w posiadanie numeru karty płatniczej należącej do mieszkanki Białej Podlaskiej, a następnie dokonał sześciu transakcji na kwotę 195 dolarów amerykańskich (około 773 złotych).

17 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. KĄPIELOWA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zgłoszenie o tym, że nieznany sprawca w nieustalony sposób wszedł w posiadanie numeru karty kredytowej należącej do mieszkańca Białej Podlaskiej, a następnie dokonał jednej transakcji na kwotę 1.125 dirhamów (około 1.242 złotych).

30 maja 2019 r., BIAŁA PODLASKA, ul. ZBYSŁAWA CIOŁKOSZA
Wczoraj bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Pokrzywdzony z Białej Podlaskiej na stronie internetowej „mediasam.net” kupił za kwotę 258 złotych telefon komórkowy marki Maxcom Smart. Pomimo przelania pieniędzy na rachunek bankowy sprzedającego zgłaszający nie otrzymał urządzenia.

03 czerwca 2019 r., STARA BORDZIŁÓWKA  
Funkcjonariusze janowskiej patrolówki zatrzymali nietrzeźwych 17-latka (mieszkaniec gminy Rossosz) i 16-latka (mieszkaniec gminy Huszlew), którzy rozbili górną oszkloną część wiaty przystankowej, powodując straty w wysokości 550 złotych. Po wykonaniu czynności z ich udziałem zatrzymanych nieletnich przekazano rodzicom.

04 czerwca 2019 r., BIAŁA PODLASKA
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili, że 59-latka z Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu nieznanego pochodzenia. W trakcie przeszukania przeprowadzonego u kobiety policjanci ujawnili i zabezpieczyli prawie 11 litrów spirytusu pochodzącego z niewiadomego źródła.

24 października 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. PLAC WOJSKA POLSKIEGO
Bialscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej ustalili wczoraj sprawcę oszustwa internetowego przy sprzedaży koparko–ładowarki marki JCB za pośrednictwem portalu „otomoto.pl”, w wyniku którego pokrzywdzony z Białej Podlaskiej stracił 10.000 złotych. Sprawcą okazał się być nieposiadający stałego miejsca zamieszkania 29-latek, który obecnie przebywa w siedleckim zakładzie karnym.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.