Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna Terespol Z Białej Podlaskiej

Policyjna kronika zdarzeń 04.06.2018

Policyjna kronika zdarzeń 04.06.2018.

28.04.2018r. BIAŁA PODLASKA

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. N/n sprawca za pośrednictwem grupy na portalu internetowym Facebook zamieścił ogłoszenie o sprzedaży telefonu komórkowego marki IPhone 6S 16GB. Pomimo dokonania wpłaty na podany nr rachunku do dnia dzisiejszego nie otrzymała zakupionego telefonu jak też zwrotu pieniędzy.

25.05.2018r. GMINA TERESPOL

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Sprawca, za pośrednictwem portalu internetowego “vinted.pl” oferował do sprzedaży obuwie sportowe m-ki ADIDAS SUPERSTAR, gdzie po otrzymaniu zapłaty przelewem na wskazane konto, zerwał kontakt z kupującą nie wysyłając zakupionego towaru.

04.06.2018r. BIAŁA PODLASKA

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KMP w Białej Podlaskiej, na podstawie informacji własnej, zatrzymali 28-letniego mieszańca Białej Podlaskiej Mężczyzna w miejscu zamieszkania posiadał ponad 13 gram marihuany. Ujawnione środki odurzające zabezpieczono w KMP. Sprawca usłyszał już zarzut.

04.06.2018r godz. 14:50,  BIAŁA PODLASKA,  ul. ŁOMASKA

Bialscy policjanci ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj około godz. 14:50 na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieznany kierujący samochodem os. kol. szarego, po wykonanym manewrze wyprzedzania 16-letniego rowerzysty, zatrzymał pojazd na jezdni. Kierujący rowerem, wykonał manewr omijania pojazdu z prawej strony, w trakcie którego, został uderzony drzwiami przez wysiadającego pasażera. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała. Kierujący pojazdem, jak i pasażer oddalili się z miejsca zdarzenia.

 

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.