Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04-06.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04-06.10.2019

04.10.2019r. RZECZYCA,

Nieznani sprawcy, dostali się do wnętrza domu, z którego dokonali kradzieży 2 padów  i gier do  konsoli Play Station 4, wideodomofonu, oraz znajdujących się tam przedmiotów w tym lornetki, sportowej kamery na szkodę mieszkańców. gm. Międzyrzec Podlaski. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

04.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA, ul. TEREBELSKA
Nieznany sprawca z otwartego pojazdu marki Mercedes Sprinter dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością: pieniędzy oraz dokumentów na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

24.09.2019 r. LIPNICA, 

Nieznany sprawca podający się za mieszkańca Krasiczyna, doprowadził mieszkankę gm. Rokitno, do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że na portalu ogłoszeniowym zamówił maseczki i po otrzymaniu przesyłki nie przesłał pokrzywdzonej pieniędzy za otrzymany towar oraz zerwał kontakt.

04.10.2019 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. WARSZAWSKA
F-sze ZPI KP Międzyrzec Podlaski zatrzymali kierującego samochodem ciężarowym marki Opel 40-letniego mieszkańca gm. Drelów, który znajdował się w stanie nietrzeźwości: 1,4 promila alkoholu w organizmie.

04.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci ustalają okoliczności przestępstwa na szkodę 57-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Pokrzywdzony został telefonicznie poinformowany przez n/n mężczyznę podającego się za f-sza Centralnego Biura Śledczego Policji o kradzieży jego danych osobowych oraz zagrożeniu oszczędności zdeponowanych w banku. 57-latek dokonał wypłaty ponad 20 tys. zł. po czym przelał je na wskazane konto. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.