Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04-06.01.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04-06.01.2019

04.01.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. ZYGMUNTA AUGUSTA 

Nieznany sprawca w nocy 03/04 stycznia 2019 roku w Białej Podlaskiej na osiedlowym parkingu, dokonał kradzieży z włamaniem do samochodu m-ki VW. Po wybiciu szyby, dostał się do wnętrza auta, skąd skradł cb radio, oraz zdemontował przedni zderzak, lampy oraz kierunkowskaz na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

09.12.2018 r. JANÓW PODLASKI, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Janowa Podlaskiego. Nieznany sprawca, na portalu ogłoszeniowym oferował do sprzedaży kartę graficzną. Po otrzymaniu przelewu na wskazane przez siebie konto do dnia dzisiejszego nie przesłał zakupionej karty ani też nie zwrócił pieniędzy. Zerwał kontakt z pokrzywdzonym.

31.12.2018 r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca, dokonał włamania na konto bankowe należące do mieszkanki  Białej Podlaskiej, a następnie bez upoważnienia z jej konta dokonał dwóch płatności. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.01.2019 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą KMP Biała Podlaska w trakcie realizacji informacji własnej ustalili, że 60-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, w miejscu swojego zamieszkania, handluje alkoholem wytworzonym ze spirytusu nieznanego pochodzenia. W wyniku przeprowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec miasta kupił od mężczyzny tego typu alkohol. W trakcie prowadzonych czynności policjanci w miejscu zamieszkania 60-latka ujawnili i zabezpieczyli rozrobiony alkohol oraz spirytus. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.01.2019r.,  BIAŁA PODLASKA,  ul. TADEUSZA KOŚCIUSZKI

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej, kierującego samochodem osobowym m-ki Skoda 37-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,7 promila alkoholu w organizmie.

04.01.2019 r.  MIĘDZYRZEC PODLASKI,  ul. ZACHODNIA

Nieznany sprawca po wypchnięciu drzwi balkonowych dostał się do domu mieszkalnego, z wnętrza którego dokonał kradzieży: m.in. pieniędzy oraz kamery na szkodę mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego.

05.01.2019r.  BIAŁA PODLASKA, ul. ANNY JAGIELLONKI

Nieznany sprawca wykorzystując niezabezpieczone tylne drzwi samochodu m-ki VW stojącego na parkingu, skradł laptop m-ki Asus i telefon kom. m-ki Samsung Galaxy J3 na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.08.2018r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia wpłynął na automatyczne przetwarzanie danych w poczcie elektronicznej mieszkanki miasta i zawarł umowę pożyczki w jednym z banków. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.  Nieznany sprawca za pomocą portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży “Leżaczek BabyBorn”. Po dokonaniu płatności na wskazane konto za zakup w/w towaru, pokrzywdzona otrzymała zawiadomienie od portalu, że najprawdopodobniej padła ofiarą oszustwa. Próby wyjaśnienia sprawy z osobą sprzedającą okazały się bezskuteczne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

05.01.2019r. KOBYLANY, ul. SŁONECZNA

Funkcjonariusze Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego KP Terespol wykonujący czynności na miejscu zdarzenia poza drogą publiczną ustalili, że kierujący pojazdem m-ki Audi 33-letni mieszkaniec gm. Terespol znajdował się w stanie nietrzeźwości:2,7 promila alkoholu w organizmie.

05.01.2019r. BIAŁA PODLASKA, ul. ORZECHOWA

Nieznany sprawca dokonał demontażu, a następnie kradzieży dwóch kół (felgi aluminiowe wraz z oponami) z pojazdu marki Renault Laguna oraz uszkodzenia plastikowego elementu klapy bagażnika na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

05.01.2019r. WORSY,

Nieznany sprawca dokonał uszkodzenia 4 opon od ciągnika siodłowego marki Scania oraz  6 opon od naczepy marki Schmitz na szkodę mieszkańca gm. Drelów.

05.01.2019r.  BIAŁA PODLASKA, ul. ZYGMUNTA STAREGO 

Nieznany sprawca w zaparkowanym samochodzie marki Volkswagen dokonał uszkodzenia powłoki lakierniczej dachu na skutek wybuchu petardy na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

Źródło: KMP Biała Podlaska

 

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.