Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 04-05.06.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 04-05.06.2020. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

28.05.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Nieznana sprawczyni, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu zabrała w celu przywłaszczenia trzy opakowania wód toaletowych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.06.2020 r. BIAŁA PODLASKA, ul. BRZESKA

Nieznana sprawczyni, wykorzystując nieuwagę personelu sklepu zabrała w celu przywłaszczenia dwa opakowania wód toaletowych na szkodę drogerii. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.05.2020 r. gm. Sławatycze,

40-letni mieszkaniec gm. Sławatycze podejrzany jest o wyrabianie alkoholu etylowego domowym sposobem bez wymaganego wpisu do rejestru podmiotów wykonujących działalność w zakresie wyrobu i przetwarzania alkoholu etylowego. W trakcie wykonywanych czynności w miejscu zamieszkania mężczyzny policjanci zabezpieczyli aparaturę do destylacji oraz wytworzony już alkohol. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

24.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą  tut. KMP w toku wykonywanych czynności w sprawie dokonania dwóch transakcji na aukcjach internetowych opłacanych środkami z rachunku bankowego należącego do pokrzywdzonej mieszkanki gm. Biała Podlaska ustalili, podejrzanego o dokonanie tego czynu. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna usłyszał już zarzut i dobrowolnie poddał się karze. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska

Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.