Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 04-05.02.2019

Policyjna kronika zdarzeń 04-05.02.2019

30.01.2019r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. PLAC JANA PAWŁA II
Nieznany sprawca, dokonał umyślnego uszkodzenia dwóch ozdób świątecznych na szkodę Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

28.01.2019r. KOŚCIENIEWICZE, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Nieznany sprawca za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego oferował sprzedaż używanych urządzeń w postaci: wkrętarki i odkurzacza, a po otrzymaniu zapłaty na wskazany rachunek bankowy nie przesłał zakupionego towaru, nie zwrócił pieniędzy oraz zerwał kontakt.

04.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,

Funkcjonariusze Wydz. do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu tut. KMP realizując materiały własne ustalili i zatrzymali 27-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który, październiku ubiegłego roku w Białej Podlaskiej dokonał kradzieży z włamaniem do budynku przy ul. Janowskiej, skąd skradł grzejniki i termostaty, gdzie łączna wartość strat wyniosła ponad 4 tys. zł na szkodę jednej z bialskich firm. 27-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego ustalonego sprawcy i odzyskania skradzionego mienia.

05.02.2019r. MICHAŁKI, 

Nieznany sprawca, po wyrwaniu elementu zasuwy  w drzwiach garażu dostał się do jego wnętrza, z którego skradł 290 litrów oleju napędowego w pojemnikach plastikowych na szkodę mieszkańca gm. Rokitno.

01.01.2018r. MIĘDZYRZEC PODLASKI,

37-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego, w należącym do niej pomieszczeniu piwnicy lokatorskiej usytuowanym w budynku wielorodzinnym, wykorzystując wykonane, nielegalne podłączenie do instalacji elektrycznej, dokonała kradzieży energii elektrycznej na szkodę Spółdzielni Mieszkaniowej.

04.02.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

W pociągu relacji Biała Podlaska – Warszawa, nieustalony sprawca, z pozostawionej bez nadzoru kurtki, dokonał kradzieży portfela wraz z dokumentami oraz pieniędzmi na szkodę mieszkańca gm. Kodeń.

05.02.2019r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA 

Na terenie parkingu, nieznany sprawca, wykorzystując niezabezpieczone drzwi samochodu m-ki Mercedes, z tylnej kanapy auta skradł telefon komórkowy Huawei Mate 10 Lite wraz z dokumentami na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

07.01.2019r. ZALUTYŃ, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Piszczac. Nieznany sprawca, wykorzystując internetowy portal aukcyjny oferował do sprzedaży element karoserii samochodu osobowego Skoda. Podczas transakcji wprowadził pokrzywdzonego w błąd, co do rzeczywistego stanu wymienionego przedmiotu.

24.01.2019 r. SZACHY, 

Nieznany sprawca podający się za mieszkankę Poznania, wykorzystując internetowy portal społecznościowy zaoferował sprzedaż papierosa elektrycznego, a następnie, po otrzymaniu zapłaty na wskazany rachunek bankowy nie przesłał pokrzywdzonej zakupionego towaru jak też nie zwrócił  wpłaconych pieniędzy oraz zerwał kontakt na szkodę mieszkanki gm. Drelów

05.02.2019r. LEŚNA PODLASKA,  ul. BIALSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali 40-latkę, która kierowała samochodem osobowym Renault Laguna, będąc w stanie nietrzeźwości, 1,9 promila alkoholu w organizmie.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Nie bierzemy jeńców!!!
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.