Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 04.03.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 04.03.2020.

04.03.2020 r. HUSINKA, 

Nieznany sprawca, włamał się do środka budynku, skąd zabrał w celu przywłaszczenia piły spalinowe, hulajnogę elektryczną oraz pojemniki z zawartością oleju napędowego na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. FRANCUSKA,

Nieznany sprawca z pętli autobusowej, dokonał zaboru w celu przywłaszczenia kabiny sanitarnej, tzw. TOI TOI. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca na portalu ogłoszeniowym zaoferował sprzedaż gry, a następnie przesłał inną grę bezwartościową dla pokrzywdzonego, co pokrzywdzony stwierdził po uregulowaniu należności doręczycielowi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.03.2020r. MAŁASZEWICZE

Policjanci powiadomieni zostali również o oszustwie na szkodę mieszkanki gm. Terespol. Nieznana za pośrednictwem strony internetowej, sprzedała fotel wiszący, za który otrzymała pieniądze, nie wywiązała się z umowy i do chwili obecnej nie przesłała sprzedanego fotela jak i nie zwróciła pieniędzy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

11.02.2018 r. TERESPOL, 

Mieszkaniec Terespola przywłaszczył oddany w ramach reklamacji telewizor na szkodę obywatela Białorusi. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

04.03.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

F-sze Wydziału do walki z  Przestępczością Gospodarczą  KMP Biała Podlaska, że 55-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej w miejscu swojego zamieszkania wytwarza alkohol sporządzany ze spirytusu, a następnie wprowadza go do obrotu. W wyniku przeprowadzonych czynności ustalono osobę, która zakupiła tego typu alkohol. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych ujawniono i zabezpieczono bezbarwną ciecz o zapachu alkoholu. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

04.03.2020r. LISZNA, 

Policjanci powiadomieni zostali  o zaistniałym pożarze budynku mieszkalnego, drewnianego, na szkodę mieszkańca gm. Sławatycze.  W wyniku zdarzenia częściowemu nadpaleniu uległ strop drewniany oraz ściany działowe. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.