Policyjna kronika zdarzeń

Policyjna kronika zdarzeń 04.02.2020

Idźcie i siejcie ;)

Policyjna kronika zdarzeń 04.02.2020.

04.02.2020 r. WORONIEC, 

Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej, zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Skoda, którym kierował pracownik firmy, 48-letni mieszkaniec gm. Terespol. Podczas kontroli ujawniono niezgodność wskazania licznika przejechanych kilometrów. W bazie zarejestrowano, w listopadzie 2019 r. podczas badań technicznych stan licznika przedmiotowego pojazdu był o ponad 55 tys. km większy niż podczas kontroli. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

02.02.2020r. ZAŚCIANKI, 

Nieznany sprawca, z terenu prywatnej posesji dokonał kradzieży przyczepki samochodowej lekkiej na szkodę mieszkańca gm. Międzyrzec Podlaski.

14.12.2019 r. TERESPOL, 

Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca Terespola. N/n sprawca za pośrednictwem portalu aukcyjnego  sprzedał trzy kartusze gazowe i piecyk  turystyczny. Po dokonaniu zakupu pokrzywdzony odstąpił od umowy i zwrócił sprzedającemu cały towar, za który nie otrzymał zwrotu wpłaconych pieniędzy, a sprzedający zerwał wszelki kontakt. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

04.02.2020 r. BIAŁA PODLASKA,

Nieznany sprawca, usiłował doprowadzić mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że po uprzednim uzyskaniu    w nieuprawniony sposób dostępu do jej konta na portalu społecznościowym, podając się za właścicielkę tego konta, przesłał do innych osób prośby o wpłatę pieniędzy w kwotach: 500 zł. i 1000 zł. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.