Policyjna kronika zdarzeń
Kronika policyjna

Policyjna kronika zdarzeń 03.10.2019

Policyjna kronika zdarzeń 03.10.2019

19.09.2019r. BIAŁA PODLASKA, 

Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do niezamieszkałego domu w trakcie budowy, skąd dokonał zaboru w celu przywłaszczenia znajdujących się tam narzędzi na szkodę mieszkańca gm. Tuczna.

01.09.2019r. TERESPOL,  ul. 3 MAJA

Nieznany sprawca będąc na placu parkingowym wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego dokonał przywłaszczenia telefonu o wartości ponad 1200 zł na szkodę mieszkańca Terespola.

30.09.2019 r. MISIE,

Nieznany sprawca oddał strzał najprawdopodobniej z łuku, do psa, biegającego na ogrodzonej posesji, powodując ranę na grzbiecie zwierzęcia. Czynności prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

03.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze WRD KMP w Białej Podlaskiej zatrzymali do kontroli drogowej 45-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej, który kierował samochodem m-ki Toyota w okresie obowiązywania zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi wydanego przez Sąd.

02.10.2019 r. BIAŁA PODLASKA,  ul. JANOWSKA

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska wykonując czynności na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 25-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, kierował samochodem marki BMW będąc w stanie nietrzeźwości, przeprowadzono badanie retrospektywne. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

Źródło: KMP Biała Podlaska

Polub nas i obserwuj:
Redakcja
Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna. Cyprian Kamil Norwid
https://bialskieforum.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.