kronika kryminalna biała podlaska

Policyjna kronika zdarzeń 03.08.2021

Podzielcie się informacją

Policyjna kronika zdarzeń 03.08.2021. Rejestr Komenda Miejska Policji Biała Podlaska.

18.07.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca, na portalu społecznościowym, doprowadził mieszkankę Białej Podlaskiej do niekorzystnego rozporządzania pieniędzmi w ten sposób, że oferował do sprzedaży album z piosenkami, za który przyjął zapłatę, lecz do chwili obecnej nie przesłał go zamawiającej ani nie zwrócił wpłaconej kwoty. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca po nieuprawnionym przejęciu dostępu do profilu mieszkanki Białej Podlaskiej na portalu społecznościowym przy pomocy komunikatora podając się za w/w doprowadził jej córkę do niekorzystnego rozporządzenia własnym mieniem w postaci pieniędzy   w kwocie 2000 zł poprzez nakłonienie na wygenerowanie i przekazanie kodu BLIK na poczet realizacji nieustalonej płatności. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2021r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca z wykorzystaniem sieci internetowej przełamał zabezpieczenie w postaci hasła, po czym dokonał włamania na konto internetowe na portalu społecznościowym, a następnie rozesłał do znajomych pokrzywdzonej mieszkanki gm. Terespol wiadomości o treści w których zawarta była prośba o przesłanie dwóch kodów BLIK po 1.000 zł każda celem zapłacenia za ekspres do kawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

03.08.2021r. PISZCZAC DRUGI,
Nieznany sprawca działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził mieszkankę gm. Piszczac do niekorzystnego rozporządzenia mieniem w ten sposób, że za pośrednictwem portalu społecznościowego zamieściła ogłoszenie o grupowym zbieraniu zamówienia na płyty muzyczne, gdzie pokrzywdzona dokonała przelewu pieniędzy na wskazane konto bankowe po czym ze stron internetowych zostały usunięte wszelkie dane ogłoszeniodawcy. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

15.07.2021r. HORBÓW-KOLONIA,
Nieznany sprawca z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego dokonał kradzieży roweru na szkodę gm. Terespol. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

27.07.2021 r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, 
Nieznany sprawca dokonał włamania do lokalu mieszkalnego skąd dokonał kradzieży żeliwnego pieca typu koza wraz ze stalowymi rurami przyłączeniowymi do przewodu kominowego oraz kranu czerpalnego zamontowanego przy zlewie na szkodę Urzędu Miasta. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski.

02.08.2021r. BIAŁA PODLASKA,
Nieznany sprawca, dokonał kradzieży z włamaniem do mieszkań na szkodę dwojga mieszkańców Białej Podlaskiej, gdzie łupem sprawcy padły pieniądze i biżuteria. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

26.07.2021r. CHOROSZCZYNKA, 
Na terenie kompleksu leśnego położonego na gruntach wsi Choroszczynka gm. Tuczna z nieustalonych przyczyn doszło do pożaru ściółki leśnej oraz poszycia drzewostanu na łącznej powierzchni około 2 – 3 ha, na szkodę nadleśnictwa. Postępowanie prowadzi KP Wisznice.

Sprawdź także >>>Ratownicza kronika zdarzeń Straż Pożarna Biała Podlaska<<< i pozostałą >>>Kronika Policyjna Biała Podlaska<<<

Źródło: KMP Biała Podlaska – Policja Biała Podlaska
Bialski Portal Informacyjny  –  informacje wydarzenia Biała Podlaska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.